عبدالله ویسی در نشست خبری پیش از بازی با تراکتورسازی:
دو بازیکن خارجی ما مشکل ویزا دارند که بزودی به تیم اضافه خواهند شد

دو بازیکن خارجی ما مشکل ویزا دارند که بزودی به تیم اضافه خواهند شد

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان– عبدالله ویسی در نشست خبری پیش از دیدار تیم‌های نفت مسجدسلیمان و تراکتورسازی تبریز در هفته نخست لیگ برتر اظهار داشت: با توجه به زمان کمی که داشتیم، خیلی زود به خواسته‌های خود رسیدیم. به همراه اکیپ و اعضای تیم و باشگاه به هماهنگی رسیدیم. بازیکنان مسائل فنی را درک کردند و آماده بازی با تراکتورسازی هستیم.
وی ادامه داد: خوشحالیم که مقابل هواداران خود بازی می‌کنیم. با توجه به شرایط آب و هوایی شهر مسجدسلیمان برخی بازیکنان حاضر نشدند به نفت بیایند، اما با این حال توانستیم بازیکنان خوبی جذب کنیم. دو سه بازیکن هم به تیم ما اضافه خواهند شد. دو بازیکن خارجی تیم مشکل ویزا دارند و این هفته به ایران می‌رسند. شریفات هم مشکل مصدومیت داشت که اگر شرایطش خوب باشد، به تیم اضافه خواهد شد. ما با همین بازیکنان کار خود را آغاز می‌کنیم و امیدوارم با حمایت هواداران‌مان، سه امتیاز اول را دشت کنیم و امیدوارانه آماده بازی‌های بعد شویم.

درباره نویسنده

7595مطلب نوشته است .

One Comment on “عبدالله ویسی در نشست خبری پیش از بازی با تراکتورسازی:
دو بازیکن خارجی ما مشکل ویزا دارند که بزودی به تیم اضافه خواهند شد

  • حجت wrote on ۶ مرداد, ۱۳۹۷, ۱۱:۳۱

    ویسی جوان . در عین حال کاربلد و کارکشته است. اگر نگاه طایفه ای قومیتی و تش چاله ای نداشته باشیم و حرفه ای تر بیندیشیم وشرایط مدیریتی و باشگاه ، اوکی باشه میتونیم رتبه خوبی داشته باشیم انشا الله

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2019 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی