مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان:
نمی گذاریم بدهی ها اثر منفی روی تیم بگذارند تا نفت با آسودگی خاطر به بازی ها ادامه دهد

نمی گذاریم بدهی ها اثر منفی روی تیم بگذارند تا نفت با آسودگی خاطر به بازی ها ادامه دهد

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان با اشاره به رفع مشکل این باشگاه برای استفاده از بازیکنان جدید خود، گفت: تلاش می کنیم تا دیگر بدهی های مان در کمیته انضباطی را در کوتاه ترین زمان تسویه کنیم تا این بدهی ها اثر منفی رو کار فنی تیم نداشته باشد و نفت مسجدسلیمان با آسودگی خاطر در لیگ شرکت کند.

کیوان بابادی اظهارکرد: باشگاه نفت مسجدسلیمان شش پرونده در کمتیه تعیین وضعیت داشت که توانستیم رضایت بازیکنان طلبکار را جلب کنینم و همچنین  ۲۰ درصد از بدهی مان را در کمیته انضباطی تسویه کردیم. وی بیان کرد: بر این اساس در ادامه مشکلی برای بازی در لیگ برتر و استفاده از نفرات جدیدمان نداریم و مجوز بازی این نفران نیز صادر شد. همچنین تلاش می کنیم تا دیگر بدهی های مان در کمیته انضباطی را در کوتاه ترین زمان تسویه کنیم تا این بدهی ها اثر منفی رو کار فنی تیم نداشته باشد و نفت مسجدسلیمان با آسودگی خاطر در لیگ شرکت کند.

مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان گفت: جا دارد از تلاش ها و پیگیری های استاندار خوزستان، نماینده مردم مسجدسلیمان در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه محترم مسجدسلیمان، مدیرکل ورزش و جوانان استان، مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان همچنین اعضای محترم هیئت مدیره، مدیر اجرایی و قائم مقام باشگاه قدردانی کنم. امیدوارم با همدلی و همراهی همه اعضای باشگاه، مسوولان و هواداران قدرت تیم دوچندان  شود و بتوانیم شگفتی ساز لیگ هجدهم شویم. وی عنوان کرد: مطمئنم با کسب نتیجه از بازی امروز برابر پارس جنوبی خستگی از تن همه کسانی که در این چند روز بسیار زحمت کشیدند، خارج می شود.

درباره نویسنده

7509مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2019 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی