عبدالله ویسی:
بازی زشتی انجام دادیم

بازی زشتی انجام دادیم

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- سرمربی نفت مسجدسلیمان به بازی ضعیف تیمش در مصاف با پارس جنوبی جم اعتراض کرد. عبدالله ویسی سرمربی نفت مسجدسلیمان بعد از شکست ۲ بر صفر تیمش مقابل پارس جنوبی گفت: بازی بسیار زشت،‌ زننده و بدی ارائه کردیم. در همه نقاط زمین تیم خوب پارس جنوبی از ما سرتر بود و از موقعیت‌های خود استفاده کردند و برنده بازی شدند. پارس جنوبی در این بازی محکوم به برد بود. این تیم هفته گذشته شایسته باخت نبود، اما شکست خورد. ما شانس آوردیم که گل‌های بیشتری نخوردیم.

سرمربی نفت مسجدسلیمان در مورد قضاوت رضا عادل، داور این بازی هم گفت: ما باخت‌مان را گردن کسی نمی‌اندازیم. نمی‌شود وقتی می‌بازیم بگوییم داور ضعیف است و اگر برنده شویم، از داور تمجید کنیم. داور این مسابقه داور جوان و خوبی است و اگر برنده یا بازنده باشیم، باید به داور احترام بگذاریم. داور هم یک انسان است و شاید به نفع یا ضرر تیم ما اشتباه کند. در مجموع عملکرد داور خوب بود.

او با اشاره به تجربه کم تیمش خاطرنشان کرد: تن آنها به تن بازیکن لیگ برتری نخورده است. بازیکنان ما تماشاگران این‌چنینی ندیده بودند. آنها تجربه این را ندارند که بدانند وقتی بازی مساوی است، ما یک امتیاز داریم و شاید سه امتیاز را به دست بیاوریم. باید توپ را حفظ می‌کردیم که گل نخوریم و تجربه این را نداشتیم که پس از دریافت گل اول، گل دوم را نخوریم. تجربه تیم ما کافی نبود و امیدوارم این شکست را جبران کنیم.

ویسی در پاسخ به این پرسش که چند نفر از بازیکنان نفت که فصل گذشته به قهرمانی لیگ دسته اول رسیده‌اند در تیمش بازی می‌کنند، گفت: هفت بازیکن از سال گذشته در تیم فعلی نفت حضور دارند.

ویسی در مورد وزن بالای میلاد میداودی و بازی ضعیف او تصریح کرد: میلاد بازیکنی باهوش، بافکر و باتجربه است که وقتی صاحب توپ است باید تیم را راه بیندازد. وقتی توپ را در اختیار داریم، بیشتر به او نیاز داریم تا زمانی که توپ در اختیار ما نیست. با این حال قبول دارم که باید وزنش را به تیم برساند.

سرمربی نفت مسجدسلیمان درباره اینکه پس از آمدن پیمان میری به بازی، خط حمله نفتی‌ها جان تازه‌ای گرفت و اینکه چرا از ابتدا در ترکیب تیمش به میدان نرفت، گفت: مجموعه ما و خود من گیج بودیم و فرقی نمی‌کرد چه کسی در چه دقیقه‌ای به بازی می‌آمد. تیمی که نتواند موقعیت در چارچوب ایجاد کند، مطمئناً بازنده خواهد بود. اگر این تیم خوش‌شانس باشد، یک مساوی می‌گیرد. ما هم امروز خوش‌شانس بودیم، از این جهت که گل‌های بیشتری نخوردیم و باید بازنده مسابقه می‌شدیم.

درباره نویسنده

7595مطلب نوشته است .

One Comment on “عبدالله ویسی:
بازی زشتی انجام دادیم

  • علیرضا wrote on ۱۲ مرداد, ۱۳۹۷, ۱۳:۲۳

    برادر عزیزم ویسی علارغم اینکه خیلی دوستت دارم و بهت ایمان دارم ولی باید توی سه پست بازیکن بگیری یه هافبک طراح پشت سر مهاجم و یه هافبک دفاعی قلدر و یه مهاجم تموم کننده و زهر دار وسلام

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2019 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی