برنامه تلویزیونی هفت رنگ به مسجدسلیمان آمد

برنامه تلویزیونی هفت رنگ به مسجدسلیمان آمد

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- به همت صدا و سیمای مرکز خوزستان، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مسجدسلیمان و همکاری شرکت بهره برداری نفت و گاز مسحدسلیمان؛ برای دومین بار برنامه تلویزیونی هفت رنگ به مسجدسلیمان آمد. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان برنامه هفت رنگ که کاری ست از مرکز صدا و سیمای خوزستان با موضوع مصاحبه با اساتید، نخبگان و فعالان عرصه ی فرهنگ و هنر استان خوزستان که در این برنامه از محمد جلیلی، نوازنده نی، سرکار خانم اسماعیلی طراح و گرافییست، علی قاضی هنرمند تئاتر خیابانی و حمید حیدری سورشجانی نویسنده ادبیات داستانی و ادبیات نمایشی گزارشی تهیه  که از صدا و سیمای مرکز خوزستان پخش خواهد شد.
لازم به ذکر است در سفر قبلی از اساتیدی همچون نورالله مومن نژاد، قباد باقری،جهانگیر مکی پور، حمید رضا مکوندی، مصاحبه و گزارش تهیه و از صداوسیمای خوزستان پخش گردید.. همچنین قراراست عوامل این برنامه در سفری دوباره ه مسجدسلیمان از دیگر اساتید و هنرمتدان برجسته شهرستان گزارش تهیه نمایند…
این برنامه روز های پنجشنبه ساعت هفت وسی دقیقه پخش خواهد شد. تهیه کننده،کارگردان و فیلمبردار این برنامه علیرضا امید خدا، دستیار صدا و تصویر؛ رسام سنجاوی، مدیرتولید؛ سعیدابراهیمی زاده..و مشاورهنری وصی ا… عبداللهی می باشند.

درباره نویسنده

7704مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2019 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی