نمايش گربه دم بريده كاري از گروه نمايشي ققنوش در فرهنگسراي جوان مسجدسليمان به اجرا درآمد

 به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مسجدسليمان، نمایش گربه دم بريده  به كارگرداني فرزاد سلطاني و كورش مهري بابادي  اعضاء  انجمن نمايش شهرستان   پس از 3 ماه  تمرین مداوم به همراه گروه خود در سالن تئاتر فرهنگسراي جوان آماده اجراي عمومی مي باشد. سيده شهلا سيدي احمدي  گفت:

این نمایش در تاريخ 19 / 7/ 92  با حضور امام جمعه و رئيس شوراي فرهنگي عمومي شهرستان حجت الاسلام و المسلمين حاج آقا اميني. فردي پور رياست محترم آموزش و پرورش مسجدسليمان، حسن كاظمي رياست محترم شوراي شهر مسجدسليمان به همراه اعضاي شوراي شهر مسجدسليمان همراه با خانواده ها ي آنان و همچنين كارشناسان و كارگردانان شهرستان به روی صحنه رفت.

كهزاد حبيبي سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مسجد سليمان ضمن خوش آمدگوئي به حضار اظهار کرد: این نمایش دارای مضمون كودك و نوجوان  بوده که رسم امانت داري و تلاش براي رسيدن به هدف  را برای كودكان به نمایش می گذارد و از مسئولين شهرستان و مديران مدارس شهرستان با حضور دانش آموزان مدارس جهت استفاده از اين نمايش دعوت به عمل آمد .

به گفته حبيبي: نمايش گربه دم بريده در مورخ 92/7/22 راس ساعت 10 صبح  در فرهنگسراي جوان با دعوت از مربيان پرورشي مدارس نيز به اجرا درآمد.  فرزاد سلطاني كارگردان نمايش فوق با تشكر از حضور مسئولين و  با اهميت دانستن اين امر،‌  از اين كه وقت خود را صرف نمايش و اظهار نظر نمودند خواستار حمايت از هنرمندان مسجدسليمان شدند.   اين نمايش از عيد قربان تا عيد غدير در فرهنگسراي جوان در 2 سانس صبح و بعداز ظهر جهت دانش آموزان مدارس به اجرا در آمده كه هم اكنون در حال اجرا مي باشد

درباره نویسنده

8482مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی