سخنگوی باشگاه نفت مسجدسلیمان:
با لغو دیدارمان مقابل استقلال تهران مخالف هستیم/ سازمان لیگ نباید به خاطر رعایت باشگاه استقلال، نفت مسجدسلیمان را دچار بحران کند

با لغو دیدارمان مقابل استقلال تهران مخالف هستیم/  سازمان لیگ نباید به خاطر رعایت باشگاه استقلال، نفت مسجدسلیمان را دچار بحران کند

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- سخنگوی باشگاه نفت مسجدسلیمان گفت: ما به این که دیدارمان برابر استقلال تهران، بدون اطلاع باشگاه نفت لغو می شود، معترض هستیم و باید موافقت ما نیز گرفته می شد. ابوذر شجاعی در خصوص لغو دیدار این تیم برابر استقلال تهران در هفته ششم لیگ برتر با تصمیم سازمان لیگ، اظهارکرد: این موضوع هنوز به اطلاع باشگاه نفت مسجدسلیمان نرسیده و تنها از سوی رسانه ها اعلام شده است. ما به این که بازی بدون اطلاع ما لغو می شود، معترض هستیم و باید موافقت باشگاه نفت نیز گرفته می شد.

وی بیان کرد: مجموعه باشگاه نفت مسجدسلیمان شدیداً با لغو این دیدار مخالف است. در پنج بازی که تاکنون برگزار کرده ایم، سه دیدار خارج از خانه بوده است و اگر بازی با استقلال هم لغو شود باید در هفته هفتم مجددا یک دیدار خارج از خانه را برابر سابپا انجام دهیم که از نظر هیچ منطق و قانونی قابل قبول نیست.

سخنگوی باشگاه نفت مسجدسلیمان گفت: این تصمیم سازمان لیگ تیم ما را دچار مشکل می کند و سازمان محترم لیگ نباید به خاطر رعایت حال باشگاه استقلال، نفت مسجدسلیمان را دچار بحران کند. باید هنگام گرفتن این تصمیم، شرایط باشگاه ما نیز لحاظ می شد نه این که تنها به شرایط استقلال توجه می کردند.

شجاعی عنوان کرد: هواداران نفت نیز برای بازی روز پنج شنبه برابر استقلال تهران و حضوری پرشور آماده هستند و ما هم هیچ مشکلی برای برگزاری این دیدار نداریم و تدارکات لازم دیده شده است.

درباره نویسنده

7413مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2019 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی