نشست آموزشی اصناف و بازاریان مسجدسلیمان در سازمان تبلیغات اسلامی

نشست  آموزشی اصناف و بازاریان مسجدسلیمان در سازمان تبلیغات اسلامی

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- به همت انجمن اصناف، اداره صنعت معدن و تجارت و سازمان تبلیغات اسلامی نشست آموزشی اصناف و بازاریان مسجدسلیمان در محل سالن اجتماعات این اداره برگزار گردید. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان این نشست آموزشی ۳روزه اخلاق کسب و کار، به منظور آموزش اخلاق کسب و کار در فعالیت های اقتصادی برگزار شد و متون آموزشی مشخصی در اختیار شرکت کنندگان قرار داده شد.
در این نشست رییس سازمان تبلیغات اسلامی با بیاناتی در خصوص احکام کسب و کار، سودجوبی برخی افراد گمراه در برهم زدن نظم اقتصادی را کمک به دشمنان و باعث لطمه زدن به ثبات اقتصادی جامعه دانست و تاکید کرد: رفتارهای سودجویانه و ایجاد اختلال در فعالیت های اقتصادی با ربا، احتکار، گران فروشی و کم فروشی سبب از بین رفتن تعادل بازار و ضربه به امنیت روانی جامعه و خیانت به مردم خواهند شد که گناهی نابخشودنی است.
در ادامه کارشناسان شبکه بهداشت و درمان مسجدسلیمان به رعایت هر چه بیشتر و دقت بازاریان در اصول بهداشتی و سلامت غذایی تاکید کردند. همچنین  کارشناسان ادارات دارایی، صنعت معدن و تجارت و کارشناس امور انتظامی و اماکن به بیان موضوعاتی در خصوص ضرورت پرداخت مالیات و رعایت مباحث مالیاتی، رعایت مسائل بهداشتی و امنیتی، توزیع و عرضه درست محصولات به مردم تاکید کردند.

درباره نویسنده

8274مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی