دومین مرحله رسمی از مراحل سه گانه آزمون استخدامی شرکت صنایع پتروشیمی مسجدسلیمان فردا (جمعه)برگزار می شود

دومین مرحله رسمی از مراحل سه گانه آزمون استخدامی شرکت صنایع پتروشیمی مسجدسلیمان فردا (جمعه)برگزار می شود

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- دومین مرحله رسمی از مراحل سه گانه استخدامی در شرکت صنایع پتروشیمی مسجدسلیمان، از طریق برگزاری آزمون در روز جمعه مورخ ۱۳۹۷/۰۶/۲۳ راس ساعت ۱۰ صبح لغایت ۱۱:۳۰ در محل دانشگاه آزاد واحد مسجدسلیمان برگزار می شود. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان آزمون استخدامی پتروشیمی مسجدسلیمان با رویکرد ارزیابی سوابق تجربی و دانش کاربردی متقاضیان طراحی شده و در حقیقت بخشی از «مصاحبه تخصصی» کلیه ‌متقاضیان را تشکیل‌می دهد. بنا بر این گزارش کلیه متقاضیان بومی حائز شرایط دفترچه استخدامی در آزمون شرکت دارند. همچنین کلیه امور علمی، فنی و اجرایی آزمون توسط اساتید مجرب و بومی و سازمان دانشگاه آزاد اسلامی مسجدسلیمان طراحی و اجرا شده است.

آزمون مرحله اول در ۷ گروه ۱- مهندسی شیمی، ۲- شیمی، ۳- مهندسی برق، ۴- مهندسی الکترونیک، ۵- مهندسی مکانیک،۶- ایمنی، بهداشت و محیط زیست و ۷- مهندسی صنایع و مدیریت برگزار می گردد.

کلیه متقاضیان بر اساس امتیاز ماخوذه از سوابق تحصیلی- شغلی و امتیاز آزمون، رتبه بندی شده و در هر یک از گرایش های هفت گانه،‌معادل با سه برابر ظرفیت به مصاحبه تخصصی دعوت خواهند شد.

محورهای تخصصی گروه های آزمون استخدامی به شرح زیر می باشد:

– گروه شیمی: «شیمیست آزمایشگاه» – گروه ایمنی، بهداشت و محیط زیست: «ایمنی، بهداشت و محیط زیست صنعتی» – گروه مهندسی مکانیک: «نگهداری و تعمیرات» – گروه مهندسی صنایع و مدیریت: «مدیریت پروژه و مدیریت بازرگانی» – گروه مهندسی شیمی: «بهره برداری پتروشیمی» – گروه مهندسی برق: «تعمیرات و نگهداری برق» – گروه مهندسی الکترونیک: «تعمیرات و نگهداری ابزار دقیق»سوالات آزمون در کلیه گروه های امتحانی، شامل ۱- دانش کاربردیِ شغلی- تحصیلی (دانش تجربی شغل و سرفصل هایی از دروس اصلی رشته تحصیلی که به شکل کاربردی در صنعت پتروشیمی کارایی دارند) ،۲- هوش واستعداد تحصیلی و ۳- روانشناسی شخصیت می باشد.

درباره نویسنده

7409مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2019 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی