رییس هیات هندبال مسجدسلیمان:
نگاه جدی به آموزش هندبال داریم/بانوان استقبال بهتری داشته‌اند

نگاه جدی به آموزش هندبال داریم/بانوان استقبال بهتری داشته‌اند

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان: رییس هیات هندبال مسجدسلیمان با بیان این‌که بانوان این شهرستان استقبال بهتری نسبت به آقایان از این رشته داشته‌اند، گفت: زیرساخت لازم برای کار در این رشته فراهم است و یکی از رویکردهای‌مان جهت گسترش و توسعه هندبال در شهرستان، کار در بخش آموزش است.

مهدی علیجانی در خصوص وضعیت هندبال شهرستان مسجدسلیمان و با اشاره به نگاه این هیات به بخش آموزش، اظهار کرد: در حال حاضر استقبال بانوان شهرستان از این رشته نسبت به آقایان بهتر است. از دو روز پیش نیز میزبان یک دوره مربیگری درجه سه هندبال ویژه بانوان در مسجدسلیمان بوده‌ایم که این دوره یک هفته‌ای زیر نظر مریم چشمه سلاطین از فدراسیون در حال برگزاری است.

وی بیان کرد: ما تلاش کرده‌ایم علاوه بر کار روی رده‌های سنی پایه، به بخش آموزش نیز ورود کنیم و نگاه جدی به این بخش داریم. برگزاری این دوره مربیگری نیز از جمله اقدامات ما در این زمینه است، البته باز هم بانوان برای حضور در دوره‌های داوری، مربیگری و آموزشی استقبال بهتری نسبت به آقایان داشته‌اند.

رییس هیات هندبال مسجدسلیمان عنوان کرد: در هندبال بانوان فعالیت خوبی داریم و در مسابقات استانی نیز حضور پیدا کرده‌ایم. زیرساخت لازم برای کار در این رشته فراهم است و شرکت نفت نیز برای آموزش و انجام تمرینات، سالن در اختیار ما قرار می‌دهد، ضمن این‌که رییس هیات هندبال استان در حد توان کمک‌هایی به ما داشته است.

وی گفت: تلاش ما این است که با برنامه‌های بهتر و منسجم‌تر بخش آقایان را نیز فعال‌تر کنیم. یکی از رویکردهای‌مان جهت گسترش و توسعه هندبال در شهرستان، کار در بخش آموزش است که نگاه خوب و جدی به این بخش داریم و امیدوارم با برنامه‌های مدنظر در هر دو بخش آقایان و بانوان موفق کار کنیم.

درباره نویسنده

7585مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2019 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی