دعوت حجت الاسلام امینی برای حضور پرشور مردم در مراسم تشییع پیکر پاک شهدای حمله تروریستی در مسجدسلیمان

دعوت حجت الاسلام امینی برای حضور پرشور مردم در مراسم تشییع پیکر پاک شهدای حمله تروریستی در مسجدسلیمان

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- حجت الاسلام امینی امام جمعه مسجدسلیمان در گفتگو با سایت باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان ضمن تسلیت حمله اخیر تروریستی در شهر اهواز گفت: شهدا جلوه ای از افتخار و سربلندی ایران اسلامی هستند. امام جمعه مسجدسلیمان با دعوت از آحاد مردم برای حضور در مراسم تشییع و تدفین شهدای حمله تروریستی اهواز در مسجدسلیمان گفت: خوزستان همچنان با ارائه فرهنگ ایثار و مقاومت، بر عزت و اقتدار روز افزون نظام و انقلاب اسلامی می افزاید. وی ادامه داد: اگر امروز در دنیا حرفی برای گفتن داریم به واسطه ایثار و شهادت طلبی شهداست که این درس را از مکتب ابا عبدالله الحسین(ع) گرفتند.

رییس شورای فرهنگ عمومی مسجدسلیمان در بخش دیگری از سخنان خود ابراز امیدواری کرد بتوان نسل های آینده را که به شدت در معرض هجمه های فرهنگ غربی هستند با فرهنگ شهادت آشنا کرد.

امام جمعه مسجدسلیمان در پایان سخنان با دعوت از آحاد مختلف مردم در مراسم تشییع پیکرهای پاک این شهدا گفت: از مردم همیشه در صحنه مسجدسلیمان، خانواده های معزز شهدا، جانبازان و ایثارگران، جامعه فرهنگیان، دانشگاهیان، حوزویان،و… انتظار می رود با حضور پرشور خود در مراسم تشییع پیکر پاک این شهدا با امام شهدا و شهدای معظم تجدید عهد داشته باشند.

درباره نویسنده

8411مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی