ما تا الان با تیم‌هایی بازی کردیم که همه در بالای جدول قرار دارند / فوتبال ما از این جهت ضربه می‌خورد که مردم به داوری‌ها اعتماد ندارند

ما تا الان با تیم‌هایی بازی کردیم که همه در بالای جدول قرار دارند / فوتبال ما از این جهت ضربه می‌خورد که مردم به داوری‌ها اعتماد ندارند

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- علیرضا مرزبان، سرمربی تیم مسجدسلیمان گفت: ما به بازیکنان‌مان یاد دادیم که شرافت کاری داشته باشند ولی همیشه برای ما مشکل‌ می‌سازند. علیرضا مرزبان پس از شکست ۲ بر یک تیمش مقابل استقلال اظهار داشت:  از هواداران تیم‌مان تشکر می‌کنم. ما فوتبال با کیفیتی انجام دادیم. همیشه مسئولان و هواداران ما گله‌مند هستند. الان همه می‌گویند باید داور پنالتی برای ما می‌گرفتند. ما از این مسئله خسته شدیم که می‌بینم حقانیت ما را زیر سوال می‌برند. شما ببینید چون به تیم مقابل کارت دادند باید به بازیکن ما هم کارت بدهند.

مرزبان ادامه داد: ما به بازیکنان‌مان یاد دادیم که شرافت کاری داشته باشند ولی الان با این مسئله روبه‌رو هستیم که برای ما مشکل‌ می‌سازند. برای ما پنالتی نمی‌گیرند و از کمیته داوران درخواست دارم که باید به آن چیزی که تیم‌ها می‌خواهند احترام بگذارد و شرافت کاری را اهمیت دهد. سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان درباره نگرانی هواداران و شرایط تیم گفت: طبیعتاً همین طور است. ما تا الان با تیم‌هایی بازی کردیم که همه در بالای جدول قرار دارند. ما با سایپا، سپاهان، پرسپولیس و همین استقلال بازی کردیم. مرزبان خاطرنشان کرد: متأسفانه با این کیفیت فوتبالی که داریم، از داوری‌ها متضرر شده‌ایم. به بازیکنان تذکر داده بودم که در مورد داوری صحبت نکنند، اما از سوی نیمکت حریف به بازیکن من توهین می‌شود. باید با شفر صحبت می‌کردم، چون کسی حق ندارد به بازیکن من توهین کند.

مرزبان ادامه داد: می‌دانم نتایج تیم ما خوب نبوده، اما از داوری‌ها آسیب خورده‌ایم. باید در حالی که ۱۱ نفره به بازی ادامه دهیم، به خاطر اخراج بازیکن‌مان ۱۰ نفره شدیم. فوتبال ما از این جهت ضربه می‌خورد که مردم به داوری‌ها اعتماد ندارند.وی در خصوص درگیری‌اش با شفر و اخراج هر دوی آن ها از کنار زمین گفت: صلاح نمی‌دانم یک مربی به بازیکن من اهانت کند. به بازیکن من اهانت شد و دستیار شفر به زبان آلمانی گفتم چرا او توهین می‌کند. دستیار او توضیح داد که شفر قصد توهین نداشته و همیشه از این لفظ استفاده می‌کند و من آن را می‌پذیرم. اخراج ما هم با توجه به درگیری که با شفر داشتم و حق هم با من بود، صورت گرفت. شفر تمام وقت به داوری اعتراض و تقاضای کارت زرد و قرمز می‌کرد. باید از شخصیت تیم‌مان دفاع می‌کردم. آیا من هم باید سمت نیمکت حریف می‌رفتم؟

درباره نویسنده

7495مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2019 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی