عیادت معاون صدا و سیمای مرکز خوزستان،نماینده مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان و رییس اداره فرهنگ و ارشاد مسجدسلیمان از پیشکسوت رسانه شهرستان+ تصاویر

عیادت معاون صدا و سیمای مرکز خوزستان،نماینده مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان و رییس اداره فرهنگ و ارشاد مسجدسلیمان از پیشکسوت رسانه شهرستان+ تصاویر

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- معاون صدا و سیمای مرکز خوزستان به همراه رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و نماینده مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان از بهروز صالحی پیشکسوت عرصه رسانه شهرستان مسجدسلیمان عیادت کردند. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان مهران نصرت پناه معاون صدا و سیمای مرکز خوزستان، حسین ذوالفقاری نماینده مدیرکل ارشاد خوزستان، حمید حیدری سورشجانی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مسجدسلیمان به همراه روسای انجمن نمایش وموسیقی شهرستان و جمعی از هنرمندان از پیشکسوت رسانه و خبر مسجدسلیمان عیادت و برای ایشان آرزوی سلامتی نمودند.

نصرت پناه با بیان این که رسانه ها نقشی اساسی در تعالی و ارتقا مردم و  آگاهی بخشی به جامعه دارند، افزود: استاد صالحی عمر خود را صرف تلاش در عرصه اطلاع رسانی و برای ایشان آرزوی سلامتی نمود.

حسین ذوالفقاری نماینده مدیرکل ارشاد خوزستان و رییس شورای راهبردی تئاتر استان نیز ضمن آرزوی سلامتی برای بهروز صالحی گفت: اصحاب رسانه زبان گویای مردم هستند و این  وظیفه ماست  تا در زمان نیاز با دلجویی نسبت به حل مشکلات آن ها اقدام کنیم. وی ضمن ابلاغ پیام مدیرکل بیان داشت: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان آرزوی سلامتی، بهبود و شفای عاجل همه بیماران خصوصا شما را داشته و آمادگی خود را جهت هرگونه مساعدتی اعلام نمود.

حمید حیدری رییس اداره فرهنگ و ارشاد مسجدسلیمان نیز ضمن طلب شفای عاجل برای این پیشکسوت عرصه خبر افزود: کار رسانه ای از مشاغل سخت و طاقت فرساست و به گفته متولیان فرهنگی رسانه های مسجدسلیمان جز بهترین رسانه ها در سطح استان هستند. وی با اشاره به سوابق استاد صالحی، وی را تاریخ گویای شهرستان نامید و بر لزوم تکریم و بزرگداشت مقام این پیر عرصه خبر تأکید کرد.

 

 

درباره نویسنده

7956مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2019 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی