بیانیه رسمی اساتید، طلاب مدرسه علمیه المهدی(عجل الله تعالی فرجه الشریف) و ائمه جماعات مساجد شهرستان مسجدسلیمان در پی هجونامه اخیر علیه حجت الاسلام امینی

بیانیه رسمی اساتید، طلاب مدرسه علمیه المهدی(عجل الله تعالی فرجه الشریف) و ائمه جماعات مساجد شهرستان مسجدسلیمان در پی هجونامه اخیر علیه حجت الاسلام امینی

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- اساتید و طلاب مدرسه علمیه المهدی(عجل الله تعالی فرجه الشریف) و ائمه جماعات مساجد شهرستان مسجدسلیمان با انتشار بیانیه ای رسماً حمایت خود را از حجت الاسلام امینی امام جمعه مسجدسلیمان اعلام و انتشار بعضی بداخلاقی ها و هجونامه اخیر توسط عده ای مغرض علیه ایشان را محکوم نمودند. متن این بیانیه که نسخه ای از آن در اختیار سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان قرار گرفت بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
وعِبادُ الرّحمنِ الَّذینَ یَمشونَ علی الارضِ هَونا و اِذا خاطَبهُم الجاهِلونَ قالوا سَلاما
(فرقان_۶۳)
بندگان صالح خداوند کسانی هستند که با متانت و وقار با مردمان رفتار نموده و هنگامی که از سوی افراد ناآگاه مورد خطاب قرار می گیرند، با آرامش به آنان پاسخ می دهند.
مطلب ناروای منتشره اخیر خطاب به امام جمعه مکرّم حضرت حجت الاسلام و المسلمین امینی _ زید عزّه_ سبب تکدّر خاطر و انتساب آن به جامعه طلاب شهرستان مسجدسلیمان موجب تحیّر گردید. سخنانی بیگانه با اخلاق اسلامی و تهی از دلیل عقلانی، که دستاوردهای گرانبهای اخیر روحانیت در عرصه فرهنگ و اجتماع را هدف گرفته و در ورای نقاب فضای مجازی، بدون تعیین هویت نویسندگان بسان تیری در تاریکی رها گشته است.
نهاد روحانیت و فرزندان حوزه علمیه المهدی(عج) ، اظهارات بی مایه مذکور را تلاشی مذبوحانه از سوی افرادی می داند که به جهت انقلاب فرهنگی دهه اخیر در شهرستان مسجدسلیمان، از نیل به مطامع و آمال دنیوی خود بازمانده اند و هم اکنون توانی جز در حد صدور افترانامه هایی ناشناس برای آنها باقی نمانده است.
حجم گسترده حمایت های مردمی از سوی آحاد جامعه و واکنش های خردمندانه فراوان که در قالب حضور و بیانیه و پیام جلوه گر شد، حاکی از درک راستین و اعتقاد راسخ مردم شریف مسجدسلیمان به فرزندان روحانی خویش است که در صف اول مبارزه با چپاولگران و ظالمان ، قرار گرفته و یقینا توهین و افتراء و شماتت بر آنان بی تاثیر است.
اینجانبان ضمن قدردانی ازمردم همیشه بیدار و ولایتمدار مسجدسلیمان، بر لزوم حفظ اتّحاد و صیانت از فرهنگ و ارزش های دینی، ملی و محلی تاکید نموده و به عنوان خادمان مردم با ایمان و غیور بختیاری اعلام می داریم که مثل همیشه در برابر انحرافات، زیاده خواهی و جاه طلبی های فرصت طلبان منافق صفت، استوار ایستاده ایم.

اساتید، طلاب مدرسه علمیه المهدی(عجل الله تعالی فرجه الشریف) و ائمه جماعات مساجد شهرستان مسجدسلیمان_ ۱۳ آبان ۹۷

درباره نویسنده

7694مطلب نوشته است .

۴ Comments on “بیانیه رسمی اساتید، طلاب مدرسه علمیه المهدی(عجل الله تعالی فرجه الشریف) و ائمه جماعات مساجد شهرستان مسجدسلیمان در پی هجونامه اخیر علیه حجت الاسلام امینی”

 • علی wrote on ۱۳ آبان, ۱۳۹۷, ۱۵:۱۶

  این بیانیه به همه شایعات پایان داد. خدا را شکر

 • سید wrote on ۱۴ آبان, ۱۳۹۷, ۱۱:۲۵

  آ خر عاقبت کسانی که به ناحق به دیگران بهتان می زنند علاوه بر اینکه از رحمت خدا در دنیا وآخرت دور هستند . جهنمی از آتش را در آخرت برای خود به جان خریداری می کنند.

 • سید wrote on ۱۴ آبان, ۱۳۹۷, ۱۱:۲۷

  خداوند عزیز و حکیم در دنیا از تهمت زننده انتقام خواهد گرفت .

 • سید wrote on ۱۴ آبان, ۱۳۹۷, ۱۱:۳۶

  عقوبت تهمت / هم دنیای انسان را تخریب می کند و هم آخرت انسان را. یادمان باشد که همه در این دنیا مستاجریم لذا باید حرمت صاحب خانه را رعایت کنیم . انشآالله همه مان عاقبت بخیر شویم.

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2019 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی