با حضور مدیرکل تامین اجتماعی خوزستان:
دفتر کارگزاری رسمی تامین اجتماعی مسجدسلیمان افتتاح شد + تصاویر

دفتر کارگزاری رسمی تامین اجتماعی مسجدسلیمان افتتاح شد + تصاویر

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- با حضور سید محمد مرعشی مدیر کل تامین اجتماعی استان خوزستان، علیرضا فرجی رییس اداره تامین اجتماعی شهرستان و جمعی از مسئولین این شهرستان دفتر کارگزاری رسمی تامین اجتماعی مسجدسلیمان افتتاح شد. مدیر کل تامین اجتماعی استان خوزستان در گفتگو با سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان گفت: در راستای سیاست های دولت مبنی بر استقرار دولت الکترونیک و در قالب برون سپاری امور به بخش خصوصی و تسهیل امور مردم این کارگزاری افتتاح گردیده است. مرعشی گفت: امیدوار هستیم خدمات سازمان تامین اجتماعی با ارائه تسهیلات بیشتر باعث آرامش بیشتر مردم شود. مدیر کل تامین اجتماعی استان خوزستان در بخش دیگری از سخنان خود با بیان این که عمر شعیه تامین اجتماعی شهرستان مسجدسلیمان همزمان است با پیدایش نفت در این شهرستان گفت: در حال حاضر در این شهرستان ۲۲ هزار بیمه شده اصلی و نزدیک به ۸ هزار نفر مستمری بگیر یعنی حدود ۸۵ هزار نفر از جمعیت این شهرستان تحت پوشش ما قرار دارد که امیدواریم بتوانیم با خدمات رسانی بهینه گامی در جهت آرامش بخشی بیشتر به جامعه برداشته باشیم.

علیرضا فرجی رئیس اداره تامین اجتماعی شهرستان مسجدسلیمان نیز با بیان این که این سازمان برای رضایت خاطر مخاطبین خود ارزش زیادی قائل است و در همین راستا جهت دسترسی آسان تر بیمه شدگان، مستمری بگیران و کارفرمایان به خدمات سازمان به ایجاد شعبه کارگزاری در سطح شهرستان کرده است. وی تعویض و صدور دفترچه بیمه شعب سراسر کشور، تامین اعتبار دفترچه بیمه شعب سراسر کشور، ثبت اطلاعات افراد تبعی (خانواده بیمه شده)، تهیه و ارسال لیست حق بیمه اینترنتی، صدور برگ پرداخت حق بیمه اینترنتی شعب سراسر کشور، پذیرش درخواست متقاضیان بیمه اختیاری، مشاغل آزاد و زنان خانه دار، انجام فرایند پرداخت هدیه ازدواج، انجام فرایند پرداخت هزینه پروتز و اروتز، انجام فرایند پرداخت هزینه کفن و دفن، صدور پرینت سوابق بیمه شدگان، صدور فیش حقوقی مستمری گیران از جمله اقداماتی ست که از این پس همشهریان عزیز می توانند با مراجعه به این کارگزاری از خدمات آن بهره مند شوند.

لازم به ذکر است مدیرکل تامین اجتماعی خوزستان صبح امروز ابتدا با حضور بر مزار شهدای گمنام و شهید بهنام محمدی ضمن ذکر فاتحه یاد و خاطره این شهدا را گرامی داشت. وی پس از آن با حضور مسئولین دفتر کارگزاری اداره تامین اجتماعی شهرستان را رسما افتتاح کرد. حضور در جمع کانون بازنشستگان، دیدار با خانواده شهدای تامین اجتماعی، دیدار با مادر شهید فرزاد ممبینی، دیدار با همکاران شعبه تامین اجتماعی از دیگر برنامه های مدیرکل تامین اجتماعی خوزستان در شهرستان مسجدسلیمان بود.

 

درباره نویسنده

7509مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2019 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی