۵۴۳ نفر در لالی زیرپوشش طرح درمان اضطراری قرار گرفتند

۵۴۳ نفر در لالی زیرپوشش طرح درمان اضطراری قرار گرفتند

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان-مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: ۵۴۳ نفر در شهرستان لالی زیر پوشش طرح درمان اضطراری هلال احمر قرار گرفتند. علی خدادادی با اشاره به اینکه این طرح به مدت ۲ روز در لالی انجام گرفت بیان کرد: در این طرح نیازسنجی و بررسی مناطق کم برخوردار خوزستان انجام گرفت و لالی برای انجام این طرح انجام گرفت.

وی با اشاره به خدمات ارایه شده در این طرح افزود: پذیرش، ارایه دارو، مشاوره و خدمات روانشناسی و کلاس آموزشی تغدیه و بهداشت فردی برای زنان و تست فشار و قند خون از خدماتی بود که به صورت رایگان ارایه شد. مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان بیان کرد: تیم درمان اضطراری شامل ۲ پزشک متخصص عفونی، یک پزشک متخصص زنان، ۲ پزشک عمومی، ۲ ماما، ۲ پرستار، یک کارشناس تغذیه، یک کاشناس تجهیزات پزشکی، سه تکنسین دارویی، ۲ مشاور رواشناسی، یک کارشناس بهداشت محیط و چهار نفر عوامل اجرایی بود.

خدادادی گفت: برگزاری کلاس آموزشی در زمینه عفونت های شایع در زنان ، کلاس اصول تغذیه برای زنان باردار، ارایه مشاوره انفرادی به زن باردار، ارایه خدمات روانشناختی و مشاوره به کودکان سه تا ۱۲ساله و انجام خدمات پرستاری و تزریقات و پانسمان برای ۱۰۲ نفر از جمله خدمات ارایه شده در این ۲روز بود. مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان ادامه داد: در این اعزام از سه دستگاه آمبولانس، ۲دستگاه کامیونت داروخانه سیار و پنج دستگاه خودروی پشتیبانی استفاده شد.

درباره نویسنده

8402مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی