پیکر نیروی فداکار اورژانس اندیکا توسط پرسنل بهداشت و درمان تحویل خانواده آن مرحوم گردید + تصاویر

پیکر نیروی فداکار اورژانس اندیکا توسط پرسنل بهداشت و درمان تحویل خانواده آن مرحوم گردید + تصاویر

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- پیکر مطهر حمید احمدی نیروی فداکار مرکز فوریت های پزشکی شهرستان اندیکا که در حین عملیات امداد و نجات در منطقه اندیکا و در سیلاب گرفتار و فوت شده بود از محل بیمارستان ۲۲بهمن مسجدسلیمان و در میان حزن و اندوه فراوان پرسنل آن شبکه تحویل خانواده آن مرحوم داده شد. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان در طی اقدامی نمادین و به شکل کاروان پرسنل و مسئولین شبکه بهداشت و درمان تا منطقه شیخ مندی مسجدسلیمان، پیکر پرسنل فداکار و فقید خود را مشایعت نمودند.
دکتر محمد افشار رئیس شبکه بهداشت و درمان مسجدسلیمان با اعلام تسلیت به خانواده داغدیده مرحوم و کلیه پرسنل بهداشت و درمان گفت: این ضایعه اسفناک، بار دیگر تداعی گر این مسئله بود که نیروهای خدوم و تلاشگر امداد و نجات برای نجات جان دیگران تحت هر شرایطی پیش قدم بوده و در این امر هیچ گونه کوتاهی نخواهند داشت.ایشان در ادامه افزود : بی شک تکریم چنین ایثارگرانی در ارتقا روحیه جهادی و سخت کوشی سایرین موثر خواهد بود.

درباره نویسنده

8392مطلب نوشته است .

One Comment on “پیکر نیروی فداکار اورژانس اندیکا توسط پرسنل بهداشت و درمان تحویل خانواده آن مرحوم گردید + تصاویر”

  • حمزه نظرپور wrote on ۱۵ دی, ۱۳۹۷, ۲۰:۵۹

    با سلام
    به خانواده داغدیده ایشان تسلیت عرض می کنم. امید است که در روزمرگی زندگی، ایثارگری ایشان هیچگاه فراموش نشود. روحش مملو از رحمت بیکران الهی باد.

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی