علی عسگر ظاهری:
اظهارات نمایندگان و مدیران اصفهان،تنها مصرف داخلی دارد/اجازه انتقال آب جدیدی را نمی دهیم

اظهارات نمایندگان و مدیران اصفهان،تنها مصرف داخلی دارد/اجازه انتقال آب جدیدی را نمی دهیم

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- نماینده مردم مسجدسلیمان،لالی،اندیکا و هفتکل در مجلس شورای اسلامی،اظهارات مدیران استان اصفهان را بدون‌ پشتوانه قانونی و تنها برای مصرف داخلی عنوان کرد. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان ظاهری افزود:در طرح احیای زاینده رود،حقابه جدیدی دیده نشده است و قرار نیست حقی از خوزستان ضایع شود.

ظاهری با اعلام این موضوع که اجازه انتقال آب جدیدی را نخواهیم داد،اظهار داشت:مدیران اصفهان در یک تصمیم غیرمعقولانه در مورد تونل گلاب آباد،اقدام به بستن آب از سمت چهارمحال و بختیاری کردند تا مانع از استفاده کشاورزان چهارمحالی از پایین دست زاینده رود شوند. عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی افزود:در طرح “احیای زاینده رود” استان خوزستان از حقابه خود محروم نمیشود و در این طرح فقط بخشی از کشاورزان چهارمحال و بختیاری متضرر میشوند که ما مخالفت خود را با این طرح نیز اعلام کردیم. عضو کمیسیون تلفیق بودجه در پایان تصریح کرد:هیچ بودجه ای برای اجرای انتقال آب وجود ندارد و در صورت پیشنهاد در این زمینه،اجازه تخصیص بودجه را نخواهیم داد.

درباره نویسنده

7704مطلب نوشته است .

One Comment on “ علی عسگر ظاهری:
اظهارات نمایندگان و مدیران اصفهان،تنها مصرف داخلی دارد/اجازه انتقال آب جدیدی را نمی دهیم

  • زروس wrote on ۲۳ دی, ۱۳۹۷, ۱۱:۵۸

    درود درود درود
    جناب ظاهری عزیز ضمن خدا قوت لطفا نسبت به حق آبه زمینهای کشاورزی در حوزه انتخابیه که قرار بود تعلق بگیرد و همچنین وضعیت درصد پیشرفت آماده کردن این زمینها برای کشاورزی مردم منطقه در همین خبرگزاری اطلاع رسانی بفرمائید .
    با تشکر فراوان از زحمات شما برای حل مشکلات حوزه انتخابیه .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2019 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی