مدیر کل راه‌آهن جنوب:
اتمام کار مطالعاتی مسیر جدید، مسجدسلیمان- شوشتر- اهواز

اتمام کار مطالعاتی مسیر جدید، مسجدسلیمان- شوشتر- اهواز

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- در آستانه چهل‌سالگی انقلاب اسلامی، اداره کل راه‌آهن جنوب از اتمام کارهای مطالعاتی مسیرجدید، مسجدسلیمان- شوشتر- اهواز خبر داد. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان عبدالکریم درویش زاده مدیر کل راه‌آهن جنوب با اعلام این مطلب گفت: راه‌اندازی این خطوط اثرات مثبتی در توسعه حمل و نقل ریلی کشور داشته و ساخت این خطوط در دستور کار راه‌آهن قرار دارد.

وی افزود: این اداره کل خدمت‌رسانی بهتر به مسافران، تجهیز ایستگاه‌ها، افزایش ظرفیت حمل بار و مسافر و … را برای افزایش رضایت و توسعه حمل و نقل ریلی در این استان در دستور کار خود قرار داده است.

درویش زاده اضافه کرد: افزایش سرعت حرکت قطارها تا ۱۴۰ و ۱۶۰ کیلومتر در ساعت، تغییر ساختار ناوگان مسافری از درجه دو به یک، تخصیص یک رام قطار پنج ستاره فدک و حذف قطارهای بی‌کیفیت از جمله اقداماتی است که در این مدت انجام‌گرفته است.

درباره نویسنده

8411مطلب نوشته است .

One Comment on “مدیر کل راه‌آهن جنوب:
اتمام کار مطالعاتی مسیر جدید، مسجدسلیمان- شوشتر- اهواز

 • زروس wrote on ۱ بهمن, ۱۳۹۷, ۶:۴۸

  سلام
  ضمن عرض خداقوت
  مسیر مسجد سلیمان تا شوشتر که طبق گفته های قبلی مسئولین از منطقه صنعتی زیلایی تا ایستگاه فرهنگ شهر شوشتر ۳۴ کیلومتر فاصله دارد که طبق گفته های ایشان به یک شرکت ( نیک کار سپاهان ) جهت مطالعات واگذار شد . چه شد؟ لطفا” اخبارش را برای مردم منطقه پیگیری کنید .
  همچنین طبق گقته استاندار محترم از ایستگاه زیلایی تا مسجدسلیمان هم خط قطار کشیده خواهد شد .
  حالا این مسیر مسجدسلیمان – شوشتر – اهواز از کجا میره .؟ ( یعنی از مسجدسلیمان میره شوشتر بعد میره هفت تپه و ادامه مسیر میره اهواز یا اینکه مسیر جدیدی رو طی میکنه .!!!لطفا” روشنگری و شفاف سازی کنید . با تشکر

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی