رسیده بود بلایی اما ...
ریزش سقف کلاس یکی از مدارس مسجدسلیمان و حادثه ای که به خیر گذشت

ریزش سقف کلاس یکی از مدارس مسجدسلیمان و حادثه ای که به خیر گذشت

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- سقف یکی از کلاس های مدرسه ابتدایی نواب صفوی منطقه نفتون مسجدسلیمان به دلیل فرسودگی مدرسه و بی توجهی مسئولان استانی و شهرستانی، همچنین مسئولین نوسازی استان خوزستان و معاون نوسازی کشور ریزش کرد اما خوشبختانه به دلیل آن که دانش آموزان هنوز وارد کلاس نشده بودند آسیبی به کسی وارد نشد. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان پس از این اتفاق تعدادی از والدین دانش آموزان که از موضوع باخبر شده بودند سریعاً به مدرسه مراجعه و ضمن اعتراض شدید به مسئولین آموزش و پرورش، خواهان بررسی و حل مشکل شدند.

سوال اینجاست علیرغم آن که بارها به فرسودگی این مدرسه و تعدادی مدرسه دیگر در شهرستان اشاره شده است و حتی در سفر معاون نوسازی کشور، رییس نوسازی استان و مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان و بازدید از این مدرسه و تعدادی مدرسه دیگر به خطر آفرین بودن این مدرسه اشاره و قول هایی نیز جهت نوسازی داده شد چرا هیچ اقدامی صورت نگرفت تا این گونه با جان دانش آموزان بازی شود…

لازم به ذکر است مدرسه پسرانه شهید نواب صفوی نفتون کاملاً ناامن و هر لحظه امکان آوار شدن کلاس ها وجود دارد. سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان به صورت ویژه این مسئله را تا حصول نتیجه پیگیری خواهد کرد.

 

درباره نویسنده

8002مطلب نوشته است .

۲ Comments on “رسیده بود بلایی اما ...
ریزش سقف کلاس یکی از مدارس مسجدسلیمان و حادثه ای که به خیر گذشت

  • زروس wrote on ۷ بهمن, ۱۳۹۷, ۱۳:۵۶

    سلام
    به عرض میرساند : مسئولین با لیاقت و مسلمان و شیعه حضرت علی ( ع) و نماز خوان و روزه بگیر و وطن پرست و ..تا کی میخواهید منتظر بمانید و دست روی دست بگذارید تا باعث شوید فرزندان این آب و خاک به ناحق و از روی بیخیالی و یا ندانم کاری و عدم کارشناس کار بودن و بر منصب نشتن تلف شده و ازبین بروند . شاید هم میگویید ما گفتیم و مسئولین استانی و کشوری انجام نمیدهند که به نظر من این گفته نادرست است . مسئولین این امر خطیر داشتن مسئولیت تربیت و نگهداری فرزندان مردم این سرزمین مسئولیت بزرگی است و با کم کاری و سهل انگاری باعث تلف شدن ایشان میشوید . به نظر بنده دادستانی شهرستان باید در این حادثه و اتفاقی که ممکن است همین امروز و فردا بازهم اتفاق بیفتد و ضایعه ای دردناک اتفاق بیفتد ورود کند که پس از آن پشیمانی سودی ندارد . انشالله نماز و روزه هایتان قبول باشد مسئولین بالیاقت .!!!!

  • سید wrote on ۸ بهمن, ۱۳۹۷, ۸:۲۶

    آقای زروس سلام _ میشود در باب نماز به دستگاههای اداری و اجرایی سری هم بزنید که متا”سفانه ، به جزء تعداد اندکی از آنها ، آن چیزی که غریب شده همین نماز است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2019 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی