دستگیری سارق سابقه دارخودرو و محتویات داخل خودرو با ۱۲ فقره سرقت در مسجدسلیمان

دستگیری سارق سابقه دارخودرو و محتویات داخل خودرو با ۱۲ فقره سرقت در مسجدسلیمان

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- فرمانده انتظامی مسجدسلیمان از شناسایی و دستگیری سارق سابقه دارخودرو و لوازم داخل خودرو و کشف۱۲فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان سرهنگ ” کارآگاه علی حسینی” در تشریح این خبر اظهار داشت: عوامل گشت کلانتری ۱۲در حین گشت زنی به یک دستگاه پراید در یکی از میدان های اصلی شهر مشکوک که به محض رویت مامورین متواری گردید.
وی افزود: ، مامورین پس از تعقیب و گریز فراوان خودرو ی فوق الذکر را در یکی از کوچه های شهر متوقف و پس از بررسی و استعلام از مرکز پیام مشخص گردید سابقه سرقت خودرو از شهرستان همجوار اعلام گردیده، لذا متهم دستگیر و به کلانتری دلالت شد.
این مقام انتظامی با بیان اینکه متهم در تحقیقات فنی پلیسی علاوه بر سرقت خودرو مذکور از شهرستان همجوار به ۱۱ فقره سرقت داخل خودرو در شهرستان مسجدسلیمان نیز اعتراف کرد، گفت: متهم پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی داده شد.
فرمانده انتظامی شهرستان مسجد سلیمان در خاتمه به همشهریان توصیه کرد: هنگام ترک خودروی خود دقت کنید که درب ها و شیشه ها کاملا بسته باشد و اتومبیل خود را به لوازم ایمنی نظیر دزدگیر ،سوئیچ مخفی ،قفل فرمان و قفل سوئیچی و یا قفل پدال و سایر وسائل بازدارنده مجهز کنید و وسایل شخصی (کیف، اسناد و مدارک) و اموال با ارزش خود را داخل خودرو، به ویژه روی صندلی و در معرض دید قرار ندهید.

درباره نویسنده

7774مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2019 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی