با حضور مسئولین شهرستان:
سومین مدرسه خیرساز در مسجدسلیمان کلنگ زنی شد + تصاویر

سومین مدرسه خیرساز در مسجدسلیمان کلنگ زنی شد + تصاویر

رییس اداره آموزش و پرورش: نیاز به یک جهاد مدرسه‌سازی در مقاوم‌سازی، بهسازی و ساخت مدارس جدید داریم

دکتر امیرزاده خیر مدرسه ساز: باعث افتخار است به شهری خدمت کنیم که ایران مدیون خدمات آن است

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- با حضور علی عسگر ظاهری نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، اردوان قنبری سرپرست فرمانداری مسجدسلیمان، جانمراد داودی رییس اداره آموزش و پرورش، دکتر علی امیرزاده خیر مدرسه ساز به همراه جمعی از معاونین اداره آموزش و پرورش و معلمان آیین کلنگ زنی اولین مدرسه سبز کشور توسط بنیاد نیکوکاری برین شمیرانات در شهرستان مسجدسلیمان بر زمین زده شد. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان رییس اداره آموزش وپرورش در سخنانی ضمن تبریک دهه مبارک فجر عملکرد خیرین مدرسه ساز را برگرفته از سیره ائمه اطهار (ع) دانست و گفت: کار ائمه نیز آگاهی بخشی و آموزش به جامعه بوده است. وی با بیان این که با وجود ۲۷ هزار دانش آموز همچنان ۶۱ درصد از مدارس شهرستان فرسوده و میانگین دانش آموزان در هر کلاس نیر ۳۷ الی ۴۰ نفر می باشد گفت: نیاز به یک جهاد مدرسه‌سازی در مقاوم‌سازی، بهسازی و ساخت مدارس جدید داریم که امیدواریم شاهد همکاری بیشتر خیرین مدرسه ساز همچون دکتر امیرزاده در این شهرستان باشیم .

رییس اداره آموزش و پرورش مسجدسلیمان با بیان این که خیرین مدرسه ساز، ایثارگران عرصه علم و دانش هستند گفت: کمک به امر مدرسه سازی یکی از بزرگ ترین عنایات خدا به افراد است که می تواند زمینه سلامت و سعادت جامعه را فراهم کند. وی ادامه داد: این سومین مدرسه ای ست که توسط خیرین مدرسه ساز در شهرستان ساخته می شود. داودی گفت: پیش از این مدرسه ۱۲ کلاسه خیرساز شهیدان تقی زاده واقع در پشت سازمان برق که در تاریخ ۱۷ اسفندماه افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید، مدرسه دو کلاسه جهاد روستای تنگ مو که پیمانکار آن انتخاب و به زودی آغاز به کار خواهد کرد و این مدرسه که به عنوان سومین مدرسه ای ست که توسط خیرین مدرسه ساز قرار است ساخته شود…

داودی در پایان ضمن تقدیر از زحمات علی عسگر ظاهری نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی گفت:  تعدادی از این خیرین مدرسه ساز با هدایت و پیگیری های نماینده محترم در حال خدمت رسانی هستند. همچنین جا دارد از حمایت های  دکتر تقی زاده مدیرکل محترم بایت تمامی حمایت ها و پیگیری های شان تقدیر و تشکر نمایم…

دکتر علی امیرزاده نماینده بنیاد نیکوکاری برین شمیرانات نیز در این مراسم با بیان این که باعث افتخار است به شهری خدمت کنیم که ایران مدیون خدمات آن است گفت: بدون هیچ منت و با افتخار در شهر اولین ها یک مدرسه ۳ کلاسه و پس از آن با ارتقاء آن به مدرسه ای ۶ کلاسه همچنین ساخت یک مدرسه شبانه روزی خواهیم ساخت. وی ادامه داد: این مدرسه ۳ کلاسه اولین مدرسه سبز ایران است که با اعتباری معادل ۲۵۰ میلیون تومان توسط بنیاد نیکوکاری برین شمیرانات ساخته خواهد شد.

دکتر امیرزاده در ارتباط مدرسه سبز نیز اظهار کرد: مدرسه سبز به مدرسه ای گفته می شود که از لحاظ ساخت و ساز، ضد زلزله بودن، وضعیت مناسب گرمایشی و سرمایشی، فضای مناسب آموزشی همه استانداردها را داشته باشد.

به گزارش سایت باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان بنیاد نیکوکاری برین شمیرانات (صالح) از سال ۱۳۹۰ فعالیت خود را در زمینه حمایت از تحصیل کودکان و نوجوانان بدسرپرست و بی‌سرپرست آغاز نمود.برین طی سال‌ها فعالیت خود، توفیق تغییر مسیر زندگی کودکان بیشماری را داشته است و با ارائه خدمات حمایتی و پرورشی استعداد تحصیلی کودکان، کارآفرینی برای مادران سرپرست خانوار، زندگی کودکان تحت حمایت خود را در شرایط مطلوبی قرار داده است.

 

درباره نویسنده

10490مطلب نوشته است .

One Comment on “با حضور مسئولین شهرستان:
سومین مدرسه خیرساز در مسجدسلیمان کلنگ زنی شد + تصاویر

  • soroush mohammadi wrote on ۳۱ خرداد, ۱۳۹۹, ۱:۲۷

    درود بر دکتر امیر زاده .مرد عمل .دلسوز و با غیرت….

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی