سرمربی نفت مسجدسلیمان:
روح شهید بهنام محمدی بود که به ما کمک کرد

روح شهید بهنام محمدی بود که به ما کمک کرد

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- سرمربی نفت مسجد سلیمان اعتقاد دارد که تیمی که خودش زمین چمن مصنوعی دارد نمی تواند از زمین بازی ما گله مند باشد.
دو تیم نفت مسجد سلیمان و نساجی در هفته بیستم رقابت های لیگ برتر به مصاف هم رفتند و این دیدار زیبا در نهایت با بازگشت غیر قابل تصور نفت در دقیقه آخر بازی با نتیجه دو بر دو به پایان رسید .علیرضا مرزبان پس از تساوی تیمش مقابل نساجی مازندران اظهار داشت: »در دیدار با نساجی و در نیمه اول خواب بودیم و فوتبال بدی را بازی کردیم.»
وی در ادامه افزود: «ما امروز تمرکز لازم را نداشتیم و نتوانستیم بازی خوبی را ارائه کنیم، به هر حال هدف این است که بتوانیم این تیم را برای این شهر نگهداریم. ما امروز اشتباهات بزرگی داشتیم و به همین دلیل هم یک تعویض زودهنگام انجام دادم. نیمه اول کیفیت بدی را ارائه کردیم و عدم تمرکز مشاهده می‌شد، به طوری که می‌خواستم ۷ نفر را تعویض کنم. در نیمه دوم بهتر نشدیم اما سرعت بازی بالا رفت. ضمن این که حریف می‌توانست روی ضد حملات گل سوم را نیز به ما بزند.»
سرمربی نفت مسجدسلیمان ادامه داد: «ما یکی دو شانس کوچک به دست آوردیم، همچنین داور باید یک ضربه پنالتی برای ما می‌گرفت. پس از آن که گل اول را زدیم بازیکنانم موقعیت‌های یک به یک را جدی گرفتند. در واقع گل اول نقطه شروعی بود تا اجازه ندهیم حریف هر کاری که دوست دارد با ما انجام بدهد.»

مرزبان عنوان کرد: «من از روند امتیازگیری راضی نیستم، چرا که نتایج دیگر بازی‌های این هفته به سود ما بود. ما باید حس خوبی به هم بدهیم. بابت تساوی ۲ – ۲ تبریک می‌گویم اما اعتراف می‌کنم که کیفیت فوتبالی خوبی نداشتیم. ما باید تمرکز داشته باشیم تا از این برزخ نجات پیدا کنیم.»
وی گفت:« زمانی که بازیکن تمرکز ندارد با حرف زدن به او نمی‌توان کاری کرد، در واقع وقتی که بازیکن انگیزه و تمرکز کافی را در اختیار ندارد نمی‌توان کاری انجام داد. این که می‌گویید بازیکنان گوش به حرفم نمی‌دادند را قبول ندارم، پس چرا در بازی‌های قبلی اینگونه نبود؟ بنابراین نمی‌شود که این همه تغییر در عرض یک بازی صورت بگیرد.»
سرمربی نفت مسجدسلیمان در خصوص اعتراض تیم حریف به زمین ورزشگاه، بیان کرد: «تیم نساجی نباید اعتراض کند، چون خودش روی چمن مصنوعی با حریفان دیدار می‌کند. زمین امروز فوق‌العاده خوب بود و در واقع قابل مقایسه با چمن مصنوعی نبود. به نظرم این یک بهانه‌گیری از سوی حریف بود. اگر تیمی مثل پرسپولیس که در چمن یک دست ورزشگاه آزادی بازی کند و سپس از زمین ما بهانه بگیرد این قابل قبول است، اما باید بگویم که پس از هر بازی در زمین نساجی، بازیکنان حریف مشکل پیدا می‌کنند.»
مرزبان در خصوص حاشیه‌های کنار زمین، گفت: «توپ از طرف نیمکت نساجی به زمین پرتاب شد و مربی‌شان هم به این مسئله اعتراض کرد. من همیشه گفته‌ام که ما به دنبال این مسائل نیستیم و فوتبال شرافت‌مندانه‌ای را ارائه می‌کنیم. هر زمان هم که بازیکنانم به زمین بیفتند اصرار می‌کنم که زودتر از زمین بلند شوند. به هر حال معتقدم صحبت از کیفیت زمین یک بهانه‌جویی است.»
وی با اشاره به این که غیبت پاپی به دلیل مسائل انضباطی بود، تصریح کرد: هر« توپی که داخل محوطه جریمه حریف می‌رفت سعی می‌کردیم از آن استفاده کنیم، به هر حال ما امروز تیم نبودیم و این یک واقعیت است. در نیمه دوم هم بهتر نشدیم و هیچ شانس گلی نداشتیم،‌ اما روی ترمیم یکی دو مسئله اصرار داشتیم، ضمن این که امروز کهکشان‌ها کمک کردند که گل اول را بزنیم. شاید روح بهنام محمدی بود که به ما کمک کرد.»
سرمربی نفت مسجدسلیمان درباره مسائل داوری گفت:« هفته قبل باید یک پنالتی صددرصد برای ما گرفته می‌شد، اما اعتراضی نکردیم. امروز هم چنین شرایطی وجود داشت، باز هم دست به اعتراض نزدیم. ما سعی کردیم آرامش خود را حفظ کنیم و این آرامش به تیم منتقل شود. من مربی عادلی هستم و اگر موضوع داوری باشد عنوان می‌کنم.»
مرزبان در بخش پایانی صحبت‌های خود، گفت: «می‌دانیم مشکلات تیم از کجاست و چه بحران‌هایی وجود دارد. در این شرایط مشکل من متحد نگهداشتن تیم است، در واقع تمام هفته روی این موضوع با بازیکنانم بحث می‌کنم که تمرکز کنند. متاسفانه عید است و بازیکنان پول ندارند.»

درباره نویسنده

8175مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی