پیش بازی نفت مسجدسلیمان ماشین سازی تبریز
آخرین فرصت‌های مرزبان برای دوری از منطقه خطر

آخرین فرصت‌های مرزبان برای دوری از منطقه خطر

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- در هفته بیست و چهارم لیگ برتر فوتبال ایران تیم نفت مسجدسلیمان مقابل ماشین سازی تبریز صف‌آرایی خواهد کرد. این یکی از آخرین فرصت‌های مرزبان برای فرار از منطقه سقوط جدول خواهد بود.

شاگردان علیرضا مرزبان شرایط خوبی را در لیگ برتر تجربه نمی‌کنند و از ۲۳ بازی قبلی خود ۳ برد و ۹ مساوی به دست آورده‌اند و با تحمل ۱۱ شکست، ۱۸ امتیازی هستند و در رتبه چهاردهم جدول قرار دارند. آخرین پیروزی آن‌ها به هفته چهاردهم برمی‌گردد و نفتی‌ها ۹ هفته متوالی است که بردی را تجربه نکرده‌اند. آن‌ها سه هفته متوالی است که می‌بازند و مرزبان به خوبی می‌داند که اگر موتور سپیدرودی که تنها ۴ امتیاز با آن‌ها اختلاف دارد روشن شود فرصت چندانی برای جبران لغزش‌های خود نخواهند داشت. پس این تیم باید حداکثر توان خود را به کار بگیرد تا از منطقه خطر دور شود و بازی خانگی مقابل ماشین سازی بهترین فرصت خواهد بود.

در مقابل شاگردان رضا مهاجری در منطقه امن جدول قرار دارند اما نتایج آن‌ها در هفته‌های اخیر بسیار نوسانی است. آن‌ها از ۲۳ بازی قبلی خود ۴ برد و ۱۳ مساوی را به دست آورده اند و با تحمل ۶ شکست و کسب ۲۵ امتیاز در رتبه نهم جدول رده‌بندی قرار دارند. البته این تیم انگیزه خاصی برای ادامه رقابت‌ها ندارد و تنها می‌خواهد رتبه بهتری را در پایان فصل از آن خود کند.

درباره نویسنده

7895مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2019 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی