رییس شبکه بهداشت و درمان مسجدسلیمان خبر داد:
انجام عمل جراحی مغز برای اولین بار در بیمارستان ۲۲بهمن مسجدسلیمان

انجام عمل جراحی مغز برای اولین بار در بیمارستان ۲۲بهمن مسجدسلیمان

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- سرپرست شبکه بهداشت و درمان مسجدسلیمان از انجام اولین عمل جراحی مغز در بیمارستان ۲۲بهمن مسجدسلیمان خبر داد. دکتر سرمست در گفتگو با سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان دکتر با اذعان به این که فلسفه وجودی مجموعه بهداشت و درمان مسجدسلیمان، ارایه خدمات عام المنفعه به مردم شریف و کم برخوردار است، افزود: برای نخستین بار در بیمارستان ۲۲بهمن مسجدسلیمان و توسط سرکار خانم دکتر گل محمدی جراح مغز و اعصاب یک فرد که به واسطه تصادف دچار سانحه شده بود مورد عمل جراحی مغز قرار گرفت و بحمدالله حال عمومی ایشان نیز مطلوب است. وی ادامه داد:این نوید به همشهریان عزیز داده می شود که مقدمات جراحی مغز و اعصاب در شهرستان مهیا شده است که با پیگیری های شبانه روزی این مجموعه و همچنین حمایت های بیش از پیش مهندس ظاهری نماینده محترم شهرستان و دکتر نظری ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی اهواز ، یقینا شاهد گسترش اینگونه خدمات ارزشمند خواهیم بود.

درباره نویسنده

8414مطلب نوشته است .

One Comment on “رییس شبکه بهداشت و درمان مسجدسلیمان خبر داد:
انجام عمل جراحی مغز برای اولین بار در بیمارستان ۲۲بهمن مسجدسلیمان

  • حمزه نظرپور wrote on ۲۱ فروردین, ۱۳۹۸, ۱۵:۴۶

    با سلام. خبر مسرّت بخشی بود و به سهم شهروندی خود تشکر می کنم. معتقدم در اجتماع ما بهترین قدرتی که بتواند کاری کند، همان قدرت ایمان و اصالت وجدان و اصالت احساس وظیفه و حسّ همیابی و همدوستی است که البته بی
    گرایش به معنویت نیست… به امید داشتن یک دانشکده پزشکی خوب و علمی در شهرستان تا بتواند ایمان به انسان و ارزش انسان را در پزشکان متعهد تزریق کند و این ایمان تا بدانجا تقویت شود که به اندک چیزی انسان ها پایمال نگردند و نادیده انگاشته نشوند و دانشجوی فارغ التحصیل دوره پزشکی، فرشته ای باشد که برای رفع آلام انسان ها فرستاده می شود. این کار از عهده اساتید جامعه دیده و انسان دوست به خوبی بر می آید.

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی