علیرضا مرزبان:
این نوید را به مردم مسجدسلیمان می‌دهیم که سال آینده هم در لیگ برتر هستیم

این نوید را به مردم مسجدسلیمان می‌دهیم که سال آینده هم در لیگ برتر هستیم

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- تیم های پدیده شهر خودرو و نفت مسجدسلیمان از هفته بیست و پنجم لیگ برتر در حالی برگزار می شود که هر دو تیم در شرایط متفاوتی را تجربه می کنند و در عین حال سه امتیاز برای هر دو تیم از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

علیرضا مرزبان در نشست خبری این دیدار اظهار داشت:« تیم پدیده این فصل نتایج مثبت و خوبی گرفته است. در نیم فصل اول مدعی قهرمانی بود اما در همین بازی‌های باقی‌مانده هم برای کسب سهمیه بازی می‌کند و همین کار ما را سخت خواهد کرد.»

وی در ادامه با تعریف از تیم پدیده مشهد  افزود: « تیم پدیده اکنون بسیار سازمان‌یافته شده، نتایج خوبی کسب می‌کند و بازی‌های خوبی هم انجام می‌دهد و اکنون این تیم بین مردم مشهد به عنوان یک عضو از خودشان شده است. مردم مشهد به فوتبال خوب احترام می‌گذارند و ورزشگاه جدید هم کمک می‌کند که مردم برای حمایت از تیم بیایند، چون این ورزشگاه نزدیک خانه‌های‌شان است. این افتخار یک شهر است که مردم می‌توانند از تیم شهرشان حمایت کنند.»

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان با تمجید از تیم خودش گفت:« ما تا به اینجای فصل بازی‌های فوق‌العاده خوبی را انجام داده‌ایم و برای همه مدعیان مشکل ایجاد کردیم اما با وجود بازی‌های خوب نتایج خوب نگرفته‌ایم با این حال امیدواریم که با این شرایط تیم را در لیگ برتر نگه داریم و امید زیادی داریم که با نتیجه گرفتن در بازی‌های خانگی تیم را در لیگ برتر حفظ کنیم. این نوید را به مردم مسجدسلیمان می‌دهیم که آنها سال آینده هم در لیگ تیم دارند. ما مردم و هواداران خوش قلبی داریم که فوتبال را دوست دارند. از هفته آینده مصدومان ما هم اضافه خواهند شد که برای بازی با استقلال خوزستان، آنها آماده می‌شوند. شاید روی کاغذ بازی راحتی با استقلال خوزستان داشته باشیم اما این بازی برای ما یک دربی بزرگ در استان خوزستان است که نتیجه آن هم اهمیت زیادی برای دو تیم دارد. مصدومان زیادی هم برای این بازی داریم و بازیکنانی چون شادکام، محمد پاپی، موسی کولیبالی و … مصدومانی هستند که برای بازی با پدیده در خانه ماندند تا به بازی بعدی برسند. امیدواریم که در بازی فردا مردم مشهد از ما راضی باشند. امیدوارم نه فردا، اما در ادامه راه پدیده بتواند با بازی‌های خوب برای مردم مشهد سهمیه آسیایی بگیرد.»

مرزبان که سابقه هدایت تیم پدیده مشهد را دارد، با بیان اینکه از حضور در این شهر احساس خوبی دارد، گفت: « مردم مشهد قلب پاکی دارند و دیروز با هسلر (دستیار سابقش در پدیده مشهد) صحبت می‌کردم و به او گفتم که به مشهد می‌روم و به مردم اینجا سلام رساند. زمانی که با هسلر اینجا بودیم، تیم خوبی داشتیم و فوتبالی با کلاس و کلاسیک را انجام می‌دادیم، اما مشکلات مالی شرایط ما را پیچیده کرد. در پدیده فوتبالی شرافتمندانه را انجام می‌دادیم و همان زمان از جیب‌مان خرج می‌کردیم تا تیم در لیگ برتر بماند و همین اتفاق هم افتاد. من اینجا خاطرات خوبی دارم و قلبم از محبت مردم مشهد پر است که کسی نمی‌تواند این محبت را از من بگیرد.»

وی در خصوص شرایط دیدار با پدیده خاطرنشان کرد: «من در تیم‌هایی چون سپاهان، پرسپولیس، پیکان و … بوده‌ام و مربیگری کرده ام. هیچ وقت اجازه نمی‌دهم احساس ما بر منطق حاکم شود. ما به تک تک بازی‌ها فکر می‌کنیم و برای بازی فردا هم دو تیم متفاوت از دو شهر متفاوت و با دو تفکر متفاوت مقابل یکدیگر بازی می‌کنند که امیدوارم بازی خوبی شود. برنامه‌ام حفظ تیم در لیگ برتر است و این برای من اهمیت زیادی دارد. حفظ تیم هم دور از دسترس نیست، چون تجارب متفاوتی دارم. با تیم‌هایی بازی کرده‌ام که قهرمان شده‌اند یا مربی تیم‌هایی بوده‌ام که قهرمان شدیم و از طرفی با تیم‌هایی کار کرده‌ام که در آستانه سقوط بودند و آنها را حفظ کردیم که در شهرداری ماهشهر و در شرایط سختی تیم حفظ شد. این مسئله‌ای است که به من امید زیادی می‌دهد تا در لیگ برتر بمانیم.»

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در خصوص هدف این تیم که ماندن در لیگ برتر است و اینکه برای رسیدن به این هدف چه شرایطی را دنبال خواهد کرد، گفت: « به نظرم کیفیت فوتبالی را باید لحظه به لحظه تعقیب کرد. رسیدن به آن هدف خاص آرزوی بزرگی نیست که شما بخواهید از ابتدای مسیر به انتهای جریان فکر کنید که چه می‌شود، مهم جزئیات است که شما بازی به بازی فکر کنید و آخر جریان شاید هدف بزرگ به شما برسد، اما باید این ضرب المثل قدیمی ایرانی را بگویم که برای رسیدن به قله باید از سنگ ریزه‌ها عبور کنید و این سنگ ریزه‌ها اهمیت زیادی در مسیر دارد.»

درباره نویسنده

8413مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی