رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای مسجدسلیمان:
اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای مسجدسلیمان با تمام توان در خدمت هموطنان سیل زده استان خوزستان

اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای مسجدسلیمان با تمام توان در خدمت هموطنان سیل زده استان خوزستان

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان: رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای مسجدسلیمان گفت: این اداره از تمام ظرفیت های خود جهت یاری رساندن به سیل زدگان استان استفاده و همچنان در حال انجام وظیفه است. مهندس سید عیرضا تلغری رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای در گفتگو با سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان با اعلام این خبر گفت:
بروز بارش ها در فروردین ماه ۹۸ و سیلابی شدن رودخانه های استان خوزستان باعث به خطر افتادن شهرها و روستاهای حاشیه نشین رود کارون گردید و در همان ساعات اولیه اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای مسجدسلیمان وظیفه خود دانست که به یاری هموطنان بشتابد. تلغری افزود: این اداره با در اختیار قرار دادن ماشین آلات سنگین و سبک خود از قبیل:تریلر، کامیون، لودر و تویوتا هایلوکس جهت امداد رسانی و همیاری به مردم سیل زده کار خود را شروع نمودیم و با تمام توان در کنار هموطنان خود به کار ادامه خواهیم داد.
وی ابراز امیدواری کرد: با تلاش شبانه روزی نیروهای راهداری و حمل و نقل جاده ای به همراه دیگر ادارات، ارگان ها و نهادهای مربوطه و خدمات رسان بتوانیم به نحو احسن وظیفه خود را به انجام برسانیم.

 

درباره نویسنده

7594مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2019 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی