فرماندهی انتظامی شهرستان مسجدسلیمان حلول ماه مبارک رمضان را تبریگ گفت

فرماندهی انتظامی شهرستان مسجدسلیمان حلول ماه مبارک رمضان را تبریگ گفت

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- سرهنگ کارآگاه علی حسینی” در پیامی حلول ماه مبارک رمضان، ماه رحمت و مغفرت را به عموم مسلمانان تبریک گفت. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان فرمانده انتظامی شهرستان مسجدسلیمان متن پیام بدین شرح است:

بسمه تعالی

”شهر رمضان الذی انزل فیه القرآن هدی للناس و بینات من الهدی و الفرقان”

بار دیگر درهای خیر، برکت، فضیلت و استغفار به روی مومنان گشوده شد؛  و مردم خداجو به ضیافت  و میهمانی خداوند تبارک و تعالی فرا خوانده شدند تا به قرب و رحمت واسعه الهی نائل گردند.
در این اطلاعیه، فرماندهی انتظامی شهرستان مسجدسلیمان ضمن تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، در راستای تکریم و تعظیم شعائر اسلامی، به هموطنان روزه دار متذکر گردیده است:

افراد بیمار، مسافر و تمام کسانی که دارای عذر شرعی هستند، نیز برای حفظ حرمت ماه مبارک از خوردن، آشامیدن و استعمال دخانیات در ملاء عام به جد خودداری نمایند.

برابر روش هر ساله عرضه غذا توسط مراکز طبخ از بعد از سحر تا یک ساعت قبل از افطار مجاز نمی باشد.

متصدیان هتل ها، رستوران ها و مراکز طبخ با اخذ مجوز از مراجع ذیربط و ضمن رعایت شئونات اسلامی و پوشش فضای خود، می توانند به شهروندان ارائه خدمات دهند.
انتظار می رود برای تقویت مراتب خویشتنداری، تحکیم پیوندهای ایمانی و گسترش ارزش های اخلاقی، هنجارهای دینی و به و‌یژه عفاف و حجاب در محیط های عمومی بادقت بیشتری از سوی همگان رعایت شود، بدیهی است با معدود افرادی که به نحو مشهودی هنجارشکنی کنند، برابر قانون رفتار خواهد شد.

فرماندهی انتظامی شهرستان مسجدسلیمان- معاونت اجتماعی

درباره نویسنده

8506مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی