فیروز کریمی:
نه برای من تیم کم است و نه برای مسجدسلیمان مربی/صرفا به دلیل تعلقات ریشه مادری‌ام وارد گود شدم/ از افرادی که مبلغ قرادادم را به دروغ منتشر کرده اند شکایت خواهم کرد

نه برای من تیم کم است و نه برای مسجدسلیمان مربی/صرفا به دلیل تعلقات ریشه مادری‌ام وارد گود شدم/ از افرادی که مبلغ قرادادم را به دروغ منتشر کرده اند شکایت خواهم کرد

فیروز کریمی اعلام کرد از افرادی که مبلغ قرادادش را به دروغ منتشر کرده اند شکایت خواهد کردو به هیچ وجه هم رضایت نخواهد داد.

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- فیروز کریمی سرمربی پر سابقه فوتبال ایران که در فاصله ۵ هفته به انتهای لیگ برتر هدایت نفت مسجدسلیمان را پذیرفته بود موفق شد به‌هرحال مانع از سقوط این تیم به لیگ یک بشود تا هدفش از ورود به این تیم را تأمین کرده باشد.

وی ابتدا با رد شایعاتی که در قبال مبلغ قراردادش در این ۵ دیدار دریکی از روزنامه‌های کثیرالانتشار به چاپ رسیده است، در خصوص وضعیت کاری خودش در آینده نیز توضیحاتی ارائه داد.

او در ارتباط با مبلغ قرار دادش گفت: «اخیراً متوجه شدم درنهایت تأسف طی مطلبی که در هفته گذشته دریک روزنامه به چاپ رسیده است میزان دستمزد من در این مدت همکاری با نفت مسجدسلیمان را ۷۰۰ میلیون تومان عنوان کرده اند. من نمی‌دانم این صحبت‌ها از کجا سر درآورده است ولی این را بدانید من حتماً به دلیل نشر اکاذیب از این روزنامه شکایت خواهم کرد و به دادستان خودم این موضوع را اعلام می‌کنم. آن‌هایی که من را می‌شناسند می‌دانند که درگذشته هم اگر شکایتی کرده‌ام تا آخرش رفته‌ام و هیچ‌گونه رضایتی ندادم. قرارداد من موجود است و هر وقت لازم باشد آن را در اختیار رسانه‌ها قرار خواهم داد.»

وی در ادامه افزود: «من برای گرفتن پول به مسجدسلیمان نرفتم. من در این تیم حتی یک ریال هم درخواست نکردم و خود مسئولان نفت مبلغی را به‌عنوان قرارداد من در نظر گرفتند، که مبلغ آن‌یک پنجم این رقم هم که به‌دروغ عنوان‌شده نیست. آن مطلب چون ادله‌ای نمی‌تواند در این خصوص داشته باشد من شکایتم را تنظیم خواهم کرد و تا آخرین لحظه پشت شکایتم می‌ایستم و به‌هیچ‌وجه رضایت نخواهم داد.»

فیروز کریمی بعد از مطرح کردن این موضوع در ارتباط با حضورش در این ۵ هفته اظهار داشت: «این را باید بگویم که به گواه تمام بازیکنان که می‌توانید از تک‌تک آن‌ها سؤال کنید و آن‌ها را گواه بگیرید، ما در این مدت حتی یک تمرین تکراری را برگزار نکردیم و تمام تمریناتمان پیوسته به‌ روز قبل اما متفاوت برگزارشده است. کافی است به آمار رجوع کنید و به تعداد خطرهایی که ما روی دروازه‌ها آفریدیم و خطراتی که دروازه ما را تهدید کرد استناد کنید تا متوجه شوید ما در این ۵ هفته تا چه حد پیشرفت داشتیم. شما می‌توانید آخرین بازی ما در مقابل ذوب‌آهن را بیاورید و سطح کیفیت تیم را بررسی کنید.»

فیروز کریمی در خصوص دلیل اصلی پذیرفتن هدایت نفت مسجدسلیمان خاطرنشان کرد: «من به‌هیچ‌وجه برای مسائل مادی این چالش را نپذیرفتم و همین‌جا می‌گویم صرفاً به خاطر تعلق‌خاطری که به ریشه مادری خودم که یک لر بوده، داشتم وارد گود شدم.»

وی همچنین تأکید کرد: «مسجدسلیمان استحقاق داشتن یک تیم باکیفیت را دارد که در شان مردم این شهر باشد. شهر متمدنی که همان‌طور که همه می‌دانند به شهر اولی‌ها مشهور است. من قبل از اینکه وارد مسجدسلیمان بشوم دوستان بسیار خوبی را در این شهر داشتم. از آقای زائری گرفته تا فرماندار محترم شهر که رابطه بسیار دوستانه چندین ساله داریم و همچنین ازمسئولان عالی‌رتبه استان شناخت کافی داشتم. می‌خواهم بگویم بی‌جهت این درخواست را نپذیرفتم و ذره‌ای دلیل مادی نداشت که حالا متأسفانه این شایعات بی‌اساس را می‌شنوم.»

این سرمربی باتجربه که آخرین جام باشگاه‌های آسیا با هدایت او به‌دست‌آمده است درباره حضورش در مسجدسلیمان تصریح کرد: «کسانی که این مطالب را و سنگ‌اندازی‌های ازاین‌دست را انجام می‌دهند افرادی هستند که دلشان نمی‌خواهد نفت مسجدسلیمان نتیجه بگیرد و تعدادشان هم کم نیست. این را از ته قلبم می‌گویم که اگر در این تیم بمانم با تمام وجودم کارمی کنم و اگر هم نباشم آرزوی موفقیت دارم. اگر برای مسجدسلیمان مربی وجود دارد برای من هم تیم های زیادی وجود دارد. من درحالی‌که اراده‌ای وجود داشت که سهمیه خوزستان را کم کند سهمیه این تیم را حفظ کردم و از این بابت وجدانم کاملاً راحت است. امیدوارم مسئولان این تیم هر تصمیمی بگیرند به صلاح این شهر و مردم فوتبالدوستش باشد. نه من بدون تیم خواهم ماند و نه مسجدسلیمان بدون مربی.»

درباره نویسنده

8178مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی