اعتراض شهروندان به وضعیت نامناسب حفاری ها در پروژه اصلاح فاضلاب حدفاصل پارک علم و فناوری و اداره ورزش و جوانان + تصاویر

اعتراض شهروندان به وضعیت نامناسب حفاری ها در پروژه اصلاح فاضلاب حدفاصل پارک علم و فناوری و اداره ورزش و جوانان + تصاویر

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- تعدادی از شهروندان منطقه باغ ملی جنب  اداره ورزش و جوانان طی تماس های مکرر با این سایت خبری از کند کاری پروژه اصلاح فاضلاب در این منطقه خبر دادند و خواستار پیگیری این موضوع در این رسانه خبری شدند. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان پروژه اصلاح فاضلاب محدوده باغ ملی روبروی اداره ورزش و جوانان به دلیل طولانی شدن زمان اجرای این پروژه و مشکلات به وجود آمده باعث اعتراض اهالی این منطقه شده است. یکی از ساکنین این منطقه با بیان این مطلب که بیش از دو هفته است که نمی توانم خودرو خودم را از خانه بیرون بیاورم و این باعث ایجاد اختلال در کارهای من شده است گفت: متاسفانه کار پیمانکار بسیار کند پیش می رود به طور مثال در کوچه ما کار حفاری و لوله گزاری به پایان رسیده است اما حوزچه های حفاری شده روزهاست به حال خود رها شده است. و همین مسئله باعث مشکلات عدیده ای برای ما شذده است. وی ادامه داد: وضعیت حوزچه ها به صورت بسیار خطرناکی حدود دو هفته است که دست نخورده باقی مانده و از آن جایی که این حوزچه ها پر از آب و حدود ۳ متر عمق دارند در صورتی که به هر دلیلی کودکی درون آن بیفتد باعث اتفاقات ناگواری در پی خواهد داشت…

یکی دیگر از اهالی این منطقه ضمن اعتراض به روند کند این پروژه به خبرنگار ما گفت: حدود دو ماه است از سمت دوچرخه فروشی (باغ ملی) تردد غیر ممکن شده است. وقتی کار حفاری در یکی از این خیابان ها به پایان رسیده و حاکریزی نیز اگر چه نامناسب اما انجام شده است چرا وضعیت حفاری های صورت گرفته برای ایجاد حوزچه را مشخص نمی کنند تا وضعیت خیابان سروسامان بگیرد. وی گفت: این موازی کاری ها باعث شده است طی این چند هفته با مشکلات ترددی فراوانی روبرو شویم به نوعی که خودرو های ما در خانه حبس و متاسفانه کسی هم پاسخگوی ما نیست!

به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان یکی از دلایل اصلی نارضایتی شهروندان این است که آن ها معتقدند سرعت اجرای انجام این پروژه پایین و پیمانکار باید ابتدا تکلیف یک منطقه را به صورت کامل مشخص بعد فاز بعدی را آغاز کند… امیدواریم مجری و پیمانکار پروژه اصلاح فاضلاب مسجدسلیمان با تسریع در روند کار و مسئولان شهرستان نیز با پیگیری این موضوع مشکلات مردم این منطقه را کاهش دهند.

درباره نویسنده

7833مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2019 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی