اعلام آمادگی کامل مراکز فرهنگی وتبلیغی شهرستان جهت ارایه خدمات به همشهریان

اعلام آمادگی کامل مراکز فرهنگی وتبلیغی شهرستان جهت ارایه خدمات به همشهریان

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان-اعلام آمادگی کامل مراکز فرهنگی و تبلیغی شهرستان جهت ارایه خدمات به همشهریان. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان رئیس سازمان تبلیعات اسلامی مسجدسلیمان با اعلام این خبر گفت: طی ابلاغیه کلیه مساجد ،تکایا ،مصلی نماز و مراکز فرهنگی شهر در صورت نیاز آماده اسکان همشهریان عزیز هستند.
طبق اعلامی که امروز از طریق رئیس سازمان تبلیغات اسلامی به همه مراکز فرهنگی و تبلیغی سطح شهرستان و روستاهای گلگیر ،هفت شهیدان و بازار تمبی شده مقرر شده ائمه محترم جماعات با هماهنگی خدام گرامی مساجد در صورت نیاز مردم به مکان مناسب ،فضای مسجد را در اختیار آنان قرار دهند. قندعلی افزود؛مجموعه های فرهنگی تبلیغی در کنار مردم هستند و مدارس اسلامی صدرا وابسته به سازمان تبلیغات اسلامی امادگی لازم جهت اسکان همشهریان عزیز را در صورت نیاز دارد.
وی در پایان تاکید کرد؛کلیه مراکز سازمان تبلیغات اسلامی با تاکید مدیر کل محترم سازمان تبلیغات اسلامی استان خوزستان امادگی لازم را جهت حضور در شهرستان مسجدسلیمان اعلام داشته اند و طبق هماهنگی به عمل آمده با دفتر امام جمعه، هلال احمر و حوزه علمیه روحانیون عزیز آماده ارائه خدمات لازم در سطح شهرستان و روستاهای اطراف می باشند.

تصاویر: حجت الاسلام علی قندعلی

درباره نویسنده

8582مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی