باید از همه دست اندرکارانی که تلاش کرده‌اند در مدت کوتاه سه ساله شاهد این حجم کار در پتروشیمی مسجدسلیمان باشیم تشکر کرد

باید از همه دست اندرکارانی که تلاش کرده‌اند در  مدت کوتاه سه ساله شاهد این حجم کار در پتروشیمی مسجدسلیمان باشیم تشکر کرد

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان این که جنگ امروز ما جنگ اقتصادی است، گفت: همان طور که دوران دفاع مقدس مردم جمهوری اسلامی ایران جهاد کردند، اکنون نیز مردم این خاک در حال جهاد در زمینه‌هایی مانند تولید هستند. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان، حجت الاسلام علی اکبر ناطق‌نوری امروز سوم مهرماه در حاشیه بازدید از شرکت پتروشیمی در حال احداث مسجدسلیمان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: از پرسنلی که با مدیران همکاری می‌کنند تا شاهد اجرای چنین پروژه‌هایی مانند پروژه پتروشیمی مسجدسلیمان باشیم، نهایت تشکر را دارم.

وی افزود: این که در یک مدت کوتاه سه ساله شاهد این حجم کار در پتروشیمی مسجدسلیمان هستیم، باید از همه کسانی که در اجرای طرح همکاری و تلاش کرده‌اند تشکر کرد.

ناطق نوری عنوان کرد: وقتی در چنین شرایطی که دشمنان و استکبار جهانی علیه ملت ایران و جمهوری اسلامی یکپارچه شده‌اند تا چرخ انقلاب را از کار بیاندازند، بهره‌برداری از چنین پروژه‌هایی می‌تواند مایه افتخار باشد.

وی ادامه داد: همان طور که دوران دفاع مقدس مردم جمهوری اسلامی ایران جهاد کردند، اکنون نیز مردم این خاک در حال جهاد در زمینه‌هایی مانند تولید هستند و جنگ امروز ما جنگ اقتصادی است.

ناطق نوری بیان کرد: وقتی دشمن همه چیز را تحریم می‌کند، یعنی به دنبال جنگ اقتصادی با ما است تا بر ملت فشار وارد کند. در این شرایط بهره‌برداری از این پروژه‌ها یک افتخار برای ملت و کشور است تا دراین جبهه اقتصادی پیروز شویم.

عضو مجمع تشخیص مصلجت نظام گفت: این جنگ اقتصادی برای ما برکاتی خواهد داشت و برکات خود را به ما نشان خواهد داد.

وی ادامه داد: در بازدیدهایی که از پروژه‌های مختلف استان انجام داده‌ام، همه یکپارچه از مدیریت استاندار خوزستان حمایت کرده‌اند و در این زمینه دعا می‌کنم تا خدمت دهی آقای شریعتی در خوزستان همچنان ادامه داشته باشد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام خاطرنشان کرد: دولت و منطقه باید قدر چنین استانداری را بدانند و از خدمات دهی و تلاش‌های ایشان حمایت کنند.

دکتر یوسف داودی مدیرعامل مجتمع پتروشیمی مسجدسلیمان نیز گفت: با رفع نواقص در تلاش هستیم در دهه مبارک فجر امسال شاهد بهره‌برداری از این پروژه باشیم وی گفت: پروژه اوره و آمونیاک پس از راه اندازی روزانه ۳۲۵ تن اوره و ۲۰۵۰ تن آمونیاک تولید خواهد کرد.

درباره نویسنده

8413مطلب نوشته است .

۲ Comments on “باید از همه دست اندرکارانی که تلاش کرده‌اند در مدت کوتاه سه ساله شاهد این حجم کار در پتروشیمی مسجدسلیمان باشیم تشکر کرد”

  • 1 wrote on ۴ مهر, ۱۳۹۸, ۱۴:۳۶

    اقای داودی بدون راه اهن چطوری میخوای تولیدات رو جابجا کنی.با جاده.مگه جاده توان این همه کامیون رو داره

  • سید wrote on ۶ مهر, ۱۳۹۸, ۸:۱۱

    می خواستم بدانم که مسئولیت حاج آقای ناطق عزیز و جایگاه مجمع تشخیص مصلحت نظام در مجتمع پتروشیمی مسجدسلیمان چه هست . آیا ایشان نیز همانند دیگر عضو محترم بدنبال انتخابات بنام مردم شهیدپرور هستند.

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی