کاپیتان نفت مسجدسلیمان:
مستحق کسب سه امتیاز بودیم

مستحق کسب سه امتیاز بودیم

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- کاپیتان نفت می گوید تیمشان مستحق کسب سه امتیاز در دیدار با شاهین بوده و به آن رسیده است  تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان موفق شد در دیدار خانگی با تک گل پیام ملکیان به پیروزی برسد و خود را یازده امتیازی کند.

محمد طیبی در گفت و گوی کوتاه با خبرنگار ما درباره بازی گفت: مستحق ۱۰۰ درصدی برد بودیم، خداراشکر توانستیم در کنار هواداران خود به پیروزی برسیم و این برد را به آنها تقدیم می کنیم، به مردمی که تیم نفت تنها دلخوشی شان است. تیم شاهین تنها یک موقعیت داشت و فرعباسی فوق العاده آن را دریافت کرد، امیدوارم او را مسئولان تیم ملی امید به خوبی ببینند چراکه حقش حضور در این تیم است.

وی در ادامه گفت: امسال تیم فوق العاده بسته شده، به نوعی دست آقای تارتار باز است که بتواند با توجه به خواسته اش بازیکنان را ارنج کند، ما اهداف بزرگی در سر داریم و می خواهیم در هر دو جام تا نهایت توان خود جلو برویم و باعث شادی مردم خوب مسجدسلیمان شویم.

کاپیتان نفت در انتها گفت: تیم ما هیچ کجا تنها نیست و هواداران در همه جا حضور دارند، دستشان را به گرمی می فشارم و انشالله در بازی های بعدی بتوانیم بازهم خوشحالشان کنیم و همین روند بدون باخت را ادامه بدهیم.

درباره نویسنده

9396مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2021 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی