فرعباسی:
سوشا برادر بزرگ من است/ بعد از بازی سوشا به من تبریک گفت

سوشا برادر بزرگ من است/ بعد از بازی سوشا به من تبریک گفت

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- سیو فوق العاده فرعباسی در دقیقه ۸۳ باعث شد تا نفت به سه امتیاز مهم دیدار با شاهین برسد، او در مهم ترین حمله بوشهری ها ایستادگی کرد تا نفت به پیروزی برسد.

حبیب فرعباسی درباره دیدار با شاهین بوشهر این چنین گفت: دیدار سختی بود و می توانستیم گل های بیشتری بزنیم اما همین برد نیز کافی بود و خداراشکر که توانستیم پیروز شویم و هواداران را شاد کنیم.

وی همچنین درباره مصدومیت سوشا مکانی و حضورش در زمین گفت: وقتی سوشا مصدوم شد، خیلی ناراحت شدم. سوشا برادر بزرگ تر من است و اصلا فرق ندارد چه کسی درون دروازه است. بعد بازی هم به سمت من آمد و به من تبریک گفت. از او ممنونم که حامی بزرگی برای من است.

گلر مسجدسلیمانی تیم فوتبال نفت درباره حضورش در تیم ملی امید و خط خوردنش گفت: راستش را بخواهید من مصدوم بودم و نتوانستم در تمرین باشم. امیدوارم که باز هم مورد توجه کادر فنی قرار بگیرم. در این مدت فیزیوتراپی را زیر نظر دکتر پیرعباسی انجام دادم و از او ممنونم که باعث شد به این بازی برسم.

فرعباسی در ادامه افزود: بازی سختی داشتیم و دقیقه ۸۳ وقتی مهاجم حریف شوت کرد، عکس العمل سریعی داشتم چرا که چنین توپ هایی را زیاد زیر نظر آقای اینانلو تمرین کرده بودیم و خدا را شکر توانستم دروازه را بسته نگه دارم. به عنوان یک مسجدسلیمانی از همه بازیکنان ممنونم که شادی را به شهر ما آوردند.

درباره نویسنده

8484مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی