مدیرکل مدیریت بحران استان خوزستان:
زلزله مسجدسلیمان موجب شد تا محرومیت مسجدسلیمان برای مسئولین استانی و کشوری بیشتر نمایان شود

زلزله مسجدسلیمان موجب شد تا محرومیت مسجدسلیمان برای مسئولین استانی و کشوری بیشتر نمایان شود

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- مدیرکل مدیریت بحران استان خوزستان گفت: زلزله مسجدسلیمان موجب نمایان کردن محرومیت های شدید مسجدسلیمان به مسئولان استانی و کشوری شد. کیامرث حاجی زاده پیش از ظهر دوشنبه در جلسه بررسی آخرین وضعیت بازسازی مناطق زلزله زده مسجد سلیمان اظهار کرد: شهرستان مسجدسلیمان در طول تاریخ خدمات بسیاری را به انقلاب ارائه کرده است.

وی با بیان این که در طول هشت سال دفاع مقدس این شهرستان به کرات مورد هجوم حملات دشمن قرار گرفته، گفت:مسجدسلیمان بیش از هزار شهید را تقدیم نظام مقدس اسلامی کرد. مدیرکل مدیریت بحران استان خوزستان تصریح کرد:در زلزله سال جاری شهر مسجدسلیمان ۱۳۰ نفر دچار صدمه شدند و آسیب های ملی زیادی به خانواده ها وارد شد.

حاجی زاده  با بیان این که در گذشته مسجدسلیمان مانند دیگر مناطق محروم کشور کمک دریافت می کرد، اظهار داشت: زلزله مسجدسلیمان موجب شد تا محرومیت مسجدسلیمان برای مسئولین استانی و کشوری نمایان شود.

وی عنوان کرد: خدمات بنیاد مسکن پس از زلزله و سیل در استان بسیار خوب بوده است و امیدواریم با رفع مشکلات مسکن مردم مسجدسلیمان نیز با قدرت در کنار مردم خوزستان به مسجدسلیمان باشد.

درباره نویسنده

8392مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی