سرد و کسل کننده/نفت مسجدسلیمان ۰ – نساجی مازندران ۰

سرد و کسل کننده/نفت مسجدسلیمان ۰ – نساجی مازندران ۰
باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان/ یوسف خدامرادی: هفته دهم لیگ برتر – استادیوم شهید بهنام محمدی/جمعه ۱۷ آبان ۹۸ – ساعت ۱۶:۴۵

نفت مسجدسلیمان ۰ – نساجی مازندران ۰
داور: حمید حاج ملک/ کمک داوران: قهرمان نجفی و مهدی شفیعی
اخطار: رحمان جعفری (نساجی)/ تماشاگر: پنج هزار نفر
نفت مسجدسلیمان: حبیب فرعباسی، میلاد خدایی‌اصل، محمد طیبی، سعید کریمی (۷۰- مهدی رستمی)، مجید عیدی، میثم نقی‌زاده، سجاد جعفری، علیرضا علیزاده، حسین ابراهیمی (۶۴- صادق صادقی)، احمد الجبوری و عماد میرجوان (۸۹- فرشاد جانفزا)
سرمربی: مهدی تارتار
نساجی مازندران: علیرضا حقیقی، مجتبی بیژن، رضا علیاری، حامد شیری، ابوالحسن جعفری، میلاد سرلک، محمدعرفان معصومی، امید سینگ (۴۶- علی شجاعی)، رضا دهقانی (۸۷- مجتبی ممشلی)، رحمان جفری و محمدمهدی نظری (۷۱- علی‌اصغر عاشوری)
سرمربی: رضا مهاجری

خلاصه بازی
نفت مسجدسلیمان که ۹ بازی قبلی را بدون شکست سپری کرده بود، در صورت بردن این بازی به رده ششم جدول صعود می‌کرد و مهدی تارتار قبل از بازی به این نکته اشاره کرد که پیروزی مقابل نساجی از نان شب هم برای تیم نفت واجب‌تر است. در سمت مقابل نیز تیم نساجی مازندران که چند هفته را در حسرت کسب پیروزی سپری کرده بود، دوست نداشت دست خالی به خانه بازگردد و در اندیشه کسب امتیاز در مسجدسلیمان بود.
نیمه اول بازی نفت و نساجی کم‌حادثه دنبال شد؛ توپ در این نیمه اکثرا در میانه میدان جریان داشت و دروازه‌‌های دو تیم در ۴۵ دقیقه نخست کمتر مورد تهدید جدی قرار گرفت. دو ضربه سر از عماد میرجوان و سجاد جعفری به سمت دروازه نساجی و یک شوت از محمدعرفان معصومی به سمت دروازه نفت مسجدسلیمان تنها صحنه‌های قابل ذکر نیمه اول بودند که ثمری نداشتند و بازیکنان دو تیم با تساوی به رختکن رفتند.
نساجی نیمه دوم را با یک تعویض در خط میانی آغاز کرد و نفت مسجدسلیمان هم در صدد بود که در میان تشویق‌های هوادارانش با سرعت دادن به بازی به دروازه تیم میهمان نزدیک شود. شوت زمینی محمدعرفان معصومی اولین صحنه خطرناک این نیمه بود که با واکنش فرعباسی به کرنر رفت و در دقیقه ۵۸ هم علی شجاعی بازیکن تعویضی نساجی یک فرصت عالی را از دست داد.
در ادامه نیمه دوم، ضربه زمینی علی شجاعی در دقیقه ۸۲ توسط حبیب فرعباسی مهار شد و شوت دقیقه ۹۰ صادق صادقی از کنار دروازه نساجی به بیرون رفت تا این مسابقه در نهایت با تساوی بدون گل خاتمه پیدا کند.
تیم نفت مسجدسلیمان برای سومین هفته متوالی با نتیجه مساوی بدون گل از میدان خارج شد و با ۱۴ امتیاز در رده هشتم جدول باقی ماند.

در حاشیه
* با توجه به مشکل ایجاد شده در سامنه بلیت فروشی باشگاه نفت مسجدسلیمان ورود تماشاگران به ورزشگاه رایگان شد.
* سعید آهنی از نفت مسجدسلیمان به دلیل محرومیت در این بازی غایب بود.
* کارت بازی علیرضا حقیقی دروازه‌بان نساجی قبل از بازی صادر شد. این در حالی بود که سایر بازیکنان جدید نساجی مجوز بازی دریافت نکردند.
* هواداران نفت مسجدسلیمان از ابتدای مسابقه یکصدا به تشویق تیم‌شان پرداختند.
* حدود ۵۰ نفر از هواداران تیم نساجی در ورزشگاه شهید بهنام محمدی حضور داشتند تا تیم‌شان را همراهی کنند.
* سوشا مکانی در این مسابقه روی نیمکت قرار گرفت و حبیب فرعباسی وظیفه حفاظت از دروازه نفت را به عهده داشت.

درباره نویسنده

8179مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی