مهدی تارتار:
نباید به خاطر شکست پرسپولیس مغرور شویم

نباید به خاطر شکست پرسپولیس مغرور شویم

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- سرمربی نفت مسجدسلیمان در نشست خبری قبل از بازی با ذوب‌آهن گفت: تمام تیم‌ها به علت نتایج خوب مان حساب دیگری روی ما باز کرده‌اند. مهدی تارتار در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل ذوب آهن گفت: یک بازی دشوار پیش رو داریم، مانند تمام بازی‌های دیگر در لیگ برتر چرا که امسال بازی آسان وجود ندارد. حتی تیم‌های شاهین بوشهر و گل‌گهر سیرجان هم که در انتهای جدول قرار دارند بازی‌های خوبی به نمایش می‌گذارند. ذوب آهن هم با تغیراتی که هفته پیش در نوع سیستم خود داشته توانست تیم خوب فولاد را شکست دهد و روحیه خوبی دارد.

او افزود: به هیچ وجه جایگاه ذوب‌ آهن در جدول با کیفیتی که دارد مساوی نیست چرا که کیفیت بسیار بهتری دارد. کادر فنی جوان و خوب، بازیکنان با کیفیت و ساختار بسیار قوی دارد. تمام این‌ها کار ما را دشوارتر می‌کند. انگیزه‌ای برای تمام تیم‌ها ایجاد شده که می‌خواهند اولین شکست را به ما تحمیل کنند و این هم کار ما را سخت‌تر می‌کند. بازیکنان ما باید بدانند که مسئولیت بسیار مهمی داریم و همه جا حرف از نفت مسجدسلیمان است. بنابراین باید تلاش بیشتری در زمین داشته باشیم و همین روند را ادامه دهیم تا هوادران مانند قبل خوشحال بمانند.

تارتار در پاسخ به این سوال که آیا تیمش محروم یا مصدوم دارد گفت: محروم نه اما هنوز عباس عسکری و عماد میرجوان مصدوم‌اند که به بازی فردا نخواهند رسید. سرمربی تیم نفت مسجدسلیمان در پاسخ به این سوال که پیروزی مقابل پرسپولیس در آزادی چه تاثیری در بازی فردا خواهد گذاشت گفت: هم می‌تواند مثبت باشد و هم منفی. از جهتی مثبت است چرا که شخصیت تیمی ما روز به روز بهتر می‌شود و تمام تیم‌ها روی ما حساب جداگانه‌ای می‌کنند و منفی است چون غرور کاذب می‌آورد و نباید دچار آن شویم. فردا هیچ کدام از ما نباید با غرور وارد زمین شویم و مانند بازی‌های قبل تلاش کنیم.

او در پایان از هواداران درخواست کرد که ورزشگاه را پر کنند و نیاز به همایت بیشتر آنها داریم تا همین روند خوب را ادامه دهیم. تشکر ویژه داریم از کانون هواداران تیم نفت مسحدسلیمان چرا که در نتیجه ‌هایی که می‌گیریم تاثیر گذار هستند.

درباره نویسنده

8588مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی