در نامه عضو شورای شهر به استاندار و مدیرکل امور شهری
حمزه نجفپور خواهان انحلال شورای شهرستان مسجدسلیمان شد

حمزه نجفپور خواهان انحلال شورای شهرستان مسجدسلیمان شد

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- عضو شورای شهر مسجدسلیمان در نامه ای به استاندار، مدیرکل بازرسی استانداری خوزستان و مدیرکل امور شهری خواستار انحلال شورای شهرستان مسجدسلیمان گردید. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان حمزه نجفپور عضو شورای شهر مسجدسلیمان در این نامه آورده است: بالغ بر ۲ سال از تشکیل شورای اسلامی شهرستان مسجدسلیمان سپری شده است و با وجود مشکلات فراوان و محرومیت ها در شهرستان نیاز است شورای شهرستان جلسات متعددی در جهت رفع و کاهش مشکلات و معضلات برگزار نماید. وی ادامه داد:مطابق ماده ۱۹ آیین نامه داخلی شورای اسلامی شهرستان جلسات عادی شورا حداقل هر ماه یک بار باید تشکیل شود و مطابق ماده ۳۰ آئین نامه داخلی شورای اسلامی شهرستان شورا موظف است همه ساله در مهلت قانونی طرح های عمرانی پیشنهادی هر محل را با در نظر گرفتن اولویت ها بررسی و در صورت تصویب جهت منظور نمودن در بودجه عمرانی شهرستان به فرمانداری و شورای اسلامی استان اعلام نماید و نیز مطابق ماده ۵ آیین نامه داخلی شورای اسلامی شهرستان مصوبات شورا که عمومی بودن آن به تصویب شورا رسیده باشد باید به نحو مقتضی به اطلاع عموم برسد اما متاسفانه طی ۲ سال تاکنون هیچ گونه جلسه ای با دعوت رئیس شورا و حضور اعضای شورا(به جز جلسه تعیین هیئت رئیسه) تشکیل نشده است و حتی در سال هم تاکنون جلسه هیئت رئیسه برگزار نشده است. عضو شورای شهرستان مسجدسلیمان ادامه داد:به اعتقاد این جانب توجیهاتی از جمله نداشتن مکان مناسب قانع کننده و قابل قبول نیست لذا با توجه به اهداف تشکیل شوراها در ماده ۱ کلیات قانون تشکیل شوراهای اسلامی کشور و نیز عدم کارایی شورای شهرستان مسجدسلیمان و جلوگیری از تضییع حقوق مردم خواهان انحلال شورای شهرستان مسجدسلیمان می باشم…

درباره نویسنده

8482مطلب نوشته است .

۲ Comments on “در نامه عضو شورای شهر به استاندار و مدیرکل امور شهری
حمزه نجفپور خواهان انحلال شورای شهرستان مسجدسلیمان شد

  • mohsen wrote on ۱۷ آذر, ۱۳۹۸, ۱۸:۱۸

    درود بر حمزه خان نجف پور؛ کاش در خصوص  عملکرد شورای شهر هم اظهار نظر میفرمودند. 

  • علیرضا wrote on ۱۸ آذر, ۱۳۹۸, ۷:۴۶

    جای بسی تاسف دارد. افرادی که موقع انتخابات، کلی وعده و وعید به مردم میدهند. حتی حاضر نیستن یک جلسه برای رفع مشکلات وپیگیری مصوبات برگزار کنند . اون هم بدلیل واهی نداشتن مکان مناسب.
    اگر مکان ندارید مساجد زیادی هست که میتونید اونجا جلسات برگزار کنید همون مساجدی که تا چند وقت پیش برای تبلیغات انتخاباتی تان در مراسم ترحیم مردم شرکت میکردین.

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی