سخنگوی باشگاه نفت مسجدسلیمان خبر داد:
توافق با مهدی تارتار صورت گرفته است/ بزودی زیر نظر ایشان وارد بازار نقل و انتقالات خواهیم شد

توافق با مهدی تارتار صورت گرفته است/ بزودی زیر نظر ایشان وارد بازار نقل و انتقالات خواهیم شد

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان-توافق با مهدی تارتار سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان صورت گرفته است و ایشان در نیم فصل دوم بر روی نیمکت تیم نفت خواهد نشست. ابوذر شجاعی سخنگوی باشگاه نفت مسجدسلیمان در گفتگو با سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان از توافق مهدی تارتار برای حضور بر روی نیمکت نفت مسجدسلیمان در نیم فصل دوم خبر داد و گفت: امروز با حضور عطالله بهادری رئیس محترم هیئت مدیره و سلیمانی مدیرحقوقی تیم جلسه ای در تهران و با حضور مهدی تارتار و مسئولان باشگاه نفت مسجدسلیمان برگزار شد که خروجی آن نظر مثبت سرمربی برای ماندن تا پایان فصل بود…

شجاعی ادامه داد: دغدغه مهدی تارتار کادرفنی و بازیکنان و مسایل مالی و سخت افزاری تیم بود که روی آن ها به توافق رسیدیم و انشالله پول به زودی به باشگاه برای این موضوع تزریق می شود. سخنگوی باشگاه نفت مسجدسلیمان گفت: بزودی با بازیکنان مدنظر آقای تارتار وارد مذاکره خواهیم شد و همانند نیم فصل اول قدرتمندانه به کارمان ادامه خواهیم داد.

وی ادامه داد: هیات مدیره و هواداران علاقمند به ادامه کار ایشان هستند و این علاقه از سوی ایشان هم وجود دارد. انشالله در نیم فصل دوم با همان قدرت و با آقای تارتار ادامه می دهیم و با بازیکنانی که جذب می شوند سعی می کنیم به موفقیت های بیشتری برسیم.”

درباره نویسنده

8582مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی