بروزرسانی شد....
اسامی کاندیداهای تائید شده و احراز صلاحیت نشده حوزه انتخابیه مسجدسلیمان، اندیکا، لالی و هفتکل/ تغییر حوزه انتخاباتی یکی از کاندیداهای حوزه مسجدسلیمان

اسامی کاندیداهای تائید شده و احراز صلاحیت نشده حوزه انتخابیه مسجدسلیمان، اندیکا، لالی و هفتکل/ تغییر حوزه انتخاباتی یکی از کاندیداهای حوزه مسجدسلیمان

۹۸/۱۱/۶

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- یکی از کاندیداهای حوزه مسجدسلیمان با حضور در ستاد انتخابات شهرستان مسجدسلیمان رسماً حوزه خود را به حوزه کازرون انتقال داد. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان اسماعیل جوکار که ثبت نام خود را در  حوزه مسجدسلیمان انجام داده بود و مراحبل تائیدیه خود را نیز از هیئت های اجرایی و نظارت تا این لحظه دریافت نموده بود با حضور در ستاد انتخابات رسماً انتقال خود را به شهرستان کازرون اعلام تا تعداد کاندیداهای حوزه مسجدسلیمان تا این لحظه به ۱۰ نفر کاهش یابد.

 

۱۳۹۸/۱۱/۱

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- حمید حسین پور صالح بابری با حضور در ستاد انتخابات شهرستان مسجدسلیمان رسماً انصراف خود را از حضور در انتخابات مجلس یازدهم مسجدسلیمان اعلام کرد. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان با توجه به انصراف طهماسب ظاهری عبده وند در روز گذشته تعداد کاندیداها مورد تائید تا این لحظه به ۱۱ نفر رسید.

۱۳۹۸/۱۰/۳۰

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- با انصراف طهماسب ظاهری عبده وند از حضور در انتخابات مجلس یازدهم تعداد کاندیداهایی که تا این لحظه صلاحیت آن ها توسط هیئت های اجرایی و نظارت به تایید رسیده است به دواده نفر رسید. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان طهماسب ظاهری عبده وند با حضور در ستاد انتخابات شهرستان مسجدسلیمان رسماً از نامزدی انتخابات مجلس یازدهم انصراف داد.

لازم به ذکر است از مجموع ۴۹ کاندیدای حوزه مسجدسلیمان ۱۳ نفر تائید، ۱۶ نفر عدم احراز و مابقی کاندیداها رد صلاحیت شدند. کسانی که عدم احراز یا رد صلاحیت آنان اعلام شد به مدت پنج روز یعنی از تاریخ ۲۲ دی تا ۲۷ دی فرصت داشتند که اعتراضات و شکایت‌های خود را به شورای نگهبان جهت بررسی مجدد ارسال کنند. تیجه بررسی شکایات داوطلبان از هیئت‌های نظارت استانی و مرکزی توسط شورای نگهبان در تاریخ ۱۱ بهمن اعلام می‌شود و داوطلبان مجددا می‌توانند در صورت اعتراض به این نتایج در یک فرصت ۳ روزه شکایت خود را به شورای نگهبان اعلام کنند. همچنین شورای نگهبان پس از بررسی آخرین شکایت داوطلبان تأیید صلاحیت‌نشده، نتیجه نهایی بررسی صلاحیت و شکایات را در تاریخ ۲۲ بهمن اعلام می‌کند و پس از این تاریخ، دیگر بررسی صلاحیتی نخواهد داشت.

به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان با انصرف طهماسب ظاهری عبده وند اسامی ۱۲کاندیدایی که تا این لحظه صلاحیت آنان به تائید رسیده است به همراه ۱۶ کاندیدای احراز صلاحیت نشده در این مرحله به شرح ذیل اعلام می شود. در صوت هر گونه تغییرات این لیست مجددا بروزرسانی خواهد شد.

اسامی کاندیدای تائید صلاحیت شده

۱-صفی الله هزاریان

۲- محمود توژی

۳- حسن رئیسی

۴- علی عسگر ظاهری

۵- علی رضا ورناصری

۶- سلطانمراد جمالپور

۷- صادق یزدی

۸- اسماعیل جوکار

۹- نبی الله نریمیسا

۱۰- رستم اشرفپور

۱۱- محمد ابراهیم پیرعباسی

اسامی کاندیداهای احراز صلاحیت نشده

۱-مهرداد بهرامی

۲-مریم احمدی بابادی

۳-رضا جلیلی

۴-رشید جهانگیرنژاد

۵-اکرم رجبی

۶-علیرضا زراسوندی

۷-عبدالله مرادی

۸-مهدی سراج الدین

۹-حاجت سلیمانی

۱۰-مرضیه شهبازی

۱۱-ایمان عفیفی

۱۲-داریوش قنبری

۱۳-مرضیه محبی

۱۴-لهراسب مددی

۱۵-رحمان مهری بابادی

۱۶-غلام خسروی

به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان عدم احراز وجود صلاحیت، به این معناست که ناظران علی رغم انجام تحقیقات گسترده سلباً و اثباتاً نتوانسته اند در خصوص شرایط موضوع ماده ۲۸ علم قطعی کسب نمایند.

درباره نویسنده

8117مطلب نوشته است .

One Comment on “بروزرسانی شد....
اسامی کاندیداهای تائید شده و احراز صلاحیت نشده حوزه انتخابیه مسجدسلیمان، اندیکا، لالی و هفتکل/ تغییر حوزه انتخاباتی یکی از کاندیداهای حوزه مسجدسلیمان

  • مسجدسلیمان wrote on ۲۲ دی, ۱۳۹۸, ۱۹:۲۱

    ماده ۲۸ چیه؟ یه توضیحی هم راجع به این ماده بنویسید

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی