محبوبیت تارتار در مسجدسلیمان

محبوبیت تارتار در مسجدسلیمان

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- سرمربی نفت مسجدسلیمان محبوبیت زیادی نزد هواداران تیمش به دست آورده است. نفت مسجدسلیمان در فصل جاری فوتبال ایران نتایج بی نظیری به دست آورده است؛ تیمی که هرساله یکی از کاندیداهای سقوط به دسته اول بود، در لیگ نوزدهم به یک تیم قدرتمند تبدیل شده که همه مدعیان را متوقف کرده در پایان هفته هفدهم ۲۶ امتیاز به دست آورده است. آن ها علاوه بر حضور در بین تیم های بالانشین جدول رده بندی، در جام حذفی نیز به ۴ تیم برتر مسابقات رسیده اند تا در بهترین شرایط تاریخ خود بسر ببرند.

از این رو با توجه هواداران نفت مسجدسلیمان قدردان زحمات مهدی تارتار سرمربی جوان خود هستند. تارتار که در نیم فصل سودای جدایی از نفت را هم در سر داشت، با وجود اینکه فقط وعده حل شدن مشکلات مالی را از باشگاه گرفت و تا کنون هم اتفاقی در این خصوص رخ نداده اما اعلام کرد به خاطر ابراز علاقه هواداران در این تیم می ماند و حالا محبوبیت زیادی نزد مردم مسجدسلیمان دارد.

سرمربی نفت بعد از برد روز گذشته تیمش مقابل صنعت نفت آبادان هم در تشویق ایسلندی اعضای تیم با هواداران شرکت کرد و شادی اش را با مردم تقسیم کرد. او همچنین شدیدا مورد تشویق هواداران قرار گرفت و جالب اینکه یک لقب جالب هم به تارتار داده اند. هواداران نفت با لقب «مهربان ترین مربی ایران» سرمربی خود را بدرقه و از زحماتش برای تیم شهرشان تشکر کردند.

درباره نویسنده

8402مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی