سخنگوی باشگاه نفت مسجدسلیمان:
موفقیت های به دست آمده تیم نفت مرهون تلاش های افراد بسیاری بوده است

موفقیت های به دست آمده تیم نفت مرهون تلاش های افراد بسیاری بوده است

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- سخنگوی باشگاه نفت مسجدسلیمان گفت: موفقیت های به دست آمده تیم نفت مرهون تلاش های افراد بسیاری بوده است که امیدوار هستیم با ادامه این حمایت ها در نیم فصل دوم این افتخار آفرینی ها برای شهر اولین ها ادامه داشته باشد. ابوذر شجاعی عضو هیئت مدیره باشگاه نفت مسحدسلیمان در گفتگو با خبرنگار ما گفت:

با نتایج به دست آمده در نیم فصل اول لیگ برتر کشور علاوه بر ایجاد شور و نشاط در سطح استان و شهرستان و منطقه زاگرس و بختیاری های سراسر کشور با بازی های زیبا تحسین همگان از فوتبال نفت مسجدسلیمان برانگیخته شد. وی گفت: برای انجام این کار افراد بسیاری دخیل بودند که جا دارد از تلاش های آنان تقدیر و تشکر نمود.

شجاعی گفت: هوادارن نفت مسجدسلیمان که همیشه یاری گر ما بوده اند نقش اساسی در موفقیت این تیم داشته اند، همچنین باید از اعضای کادر فنی و بازیکنان، مهندس ظاهری نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی، مدیران عامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب و شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان،حمایت های معنوی امام جمعه محترم، فرماندار محترم، مدیرکل محترم ورزش و جوانان استان خوزستان، اعضای محترم شورای تامین شهرستان، شهردار و اعضای شورای شهر مسجدسلیمان، اصحاب محترم رسانه و همچنین هیات مدیره تیم نفت تقدیر و تشکر کنم. امیدوارم در پایان نیم فصل دوم تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در جایگاهی که مستحق ان است قرار بگیرد.

درباره نویسنده

8402مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی