محمد رضا زمانپور: در ارتباط با حقوق مردم و اموال بیت المال کوتاه نخواهیم آمد

شهردار و یا سرپرست شهرداری مؤظف است به رأی شورای شهر تمکین کند و اگر خلاف این مسئله ثابت شود قطعاً با او به شدت برخورد خواهد شد/ شهردار وقت مسجدسلیمان در اقدامی غیر قانونی به بهانه پرداخت بدهی های شهرداری به سازمان تأمین اجتماعی مسجدسلیمان بیش از ۲۰۰۰متر از ساختمان شهرداری را به نام سازمان تأمین اجتماعی می کند که این مسئله علاوه بر ابهامات فراوان ایرادات قانونی بسیاری نیز دارد

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- محمدرضا زمانپور عضو شورای شهر مسجدسلیمان در گفتگو با سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان ضمن تسلیت فرا رسیدن ایام اربعین در ارتباط با بحث ساختمان اورژانس واقع در منطقه دره اشکفت و همچنین واگذاری بخشی از ساختمان شهرداری به اداره تأمین اجتماعی مسجدسلیمان گفت:

ذره ای در ارتباط با حقوق مردم و اموال بیت المال کوتاه نخواهیم آمد. وی ادامه داد: ساختمان اورژانس که متعلق به شهرداری ست سال هاست در اختیار شبکه بهداشت و درمان قرار دارد که با تلاش امور حقوقی شهرداری و با رأی قطعی دادگاه تجدید نظر استان این ساختمان در اختیار شهرداری قرار خواهد گرفت.

به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان وی در ارتباط با واگذاری بخشی از ساختمان شهرداری به اداره تآمین اجتماعی نیز گفت: این معامله دارای ایرادات قانونی فراوانی است. متأسفانه عده ای دارند تلاش می کنند که ساختمان شهرداری را به تأمین اجنماعی واگذار کنند. ما به عنوان نمایندگان مردم اجازه نخواهیم داد ذره ای از زمین شهرداری به تأمین اجتماعی واگذار شود و با تمام کسانی که در این کار بخواهند کارشکنی کنند به شدت برخورد خواهیم کرد.

محمد رضا زمانپور ادامه داد: شهردار و یا سرپرست شهرداری مؤظف است به رأی شورای شهر تمکین کند و اگر خلاف این مسئله ثابت شود قطعاً با او به شدت برخورد خواهد شد.عضو شورای شهر مسجدسلیمان گفت:

در سال ۱۳۷۳شهردار وقت مسجدسلیمان در اقدامی غیر قانونی به بهانه پرداخت بدهی های شهرداری به سازمان تأمین اجتماعی مسجدسلیمان بیش از ۲۰۰۰متر از ساختمان شهرداری را به نام سازمان تأمین اجتماعی می کند که این مسئله علاوه بر ابهامات فراوان ایرادات قانونی بسیاری نیز دارد و اعضای شورای شهر از طریق مراجع قضایی به جد پیگیر این مسئله خواهند بود که به زودی در این ارتباط به صورت شفاف مطالبی را با مردم در میان خواهم گذاشت.

درباره نویسنده

9002مطلب نوشته است .

۷۵ Comments on “محمد رضا زمانپور: در ارتباط با حقوق مردم و اموال بیت المال کوتاه نخواهیم آمد”

 • رستمي wrote on ۲۸ آذر, ۱۳۹۲, ۶:۱۴

  مردم ولایت مدار مسجدسلیمان با هر کسی که بخواهد ذره ای از حقوق مردم را حیف و میل کند در هر پست و مقامی که باشد با او برخورد خواهد کرد.

 • شيراني wrote on ۲۸ آذر, ۱۳۹۲, ۶:۴۲

  بقیه اعضای شورای شهر اونجا چکار می کنند؟ فقط جلسه می گیرند و حق جلسه می گیرند؟! بازم دست زمانپور درد نکند که مردم را از این اتفاقات با خبر می کند

 • موسوي wrote on ۲۸ آذر, ۱۳۹۲, ۶:۵۷

  خیلی واضح است که چه کسی دارد منافع مردم را به خاطر منافع تامین اجتماعی پایمال می کند.

 • بیژن مکوندی از شاهین شهر wrote on ۲۸ آذر, ۱۳۹۲, ۷:۱۹

  تو را به خدای واحد با بیت المال همچین کاری نکنید..اگر آقای زمان پور افشا گری نکند اموال شهر را به همین راحتی حیف و میل می کنند.واقعادچه بر سر مسجد سلیمان آمده است.این شهر به کجاها می رود؟ساختمان های شهرداری چگونه به همین راحتی تاراج میشوند؟واقعا متاسفم.درود میفرستم بر آقای زمانپور و منتظر افشای اعمال ننگین سودجویان نیز هستیم.

 • عباس ایوزه wrote on ۲۸ آذر, ۱۳۹۲, ۷:۲۱

  زمانپور باید به جای جلیلی و رضایی به مجلس برود…

 • یک شهروند wrote on ۲۸ آذر, ۱۳۹۲, ۷:۲۲

  آقای مرادی میشود لطفا شماره آقای زمانپور را به صورت خصوصی برایم بفرستید..؟

 • باقري wrote on ۲۸ آذر, ۱۳۹۲, ۷:۵۴

  آقای زمانپور به نظر من در این مورد باید سازمان بازرسی ورود کند. تا دست خیلی ها رو بشه.

 • صالحي فرگني wrote on ۲۸ آذر, ۱۳۹۲, ۸:۲۱

  اشتباه شورای شهر این بود که باقری رو گذاشتند سرپرست. به اعتقاد من اگر زمین شهرداری واگذار بشه باید تمام اعضای شورا استعفا بدهند. بابا اینا دیگه شورش رو دارن در میارن. نشستن اونجا فقط کیک و شیرینی می خورن و بی خیال همه چیز شدند.

 • مير موسي wrote on ۲۸ آذر, ۱۳۹۲, ۸:۳۲

  خدا خیر بده دکتر جلیلی رو. آقا تمام شهر رو نابود کردند شما کجایید؟ چرا ورود نمی کنید؟ اون از زمین های ارتش حالا هم زمین شهرداری رو دارن بر باد میدن. آقا ی جلیلی، آقای فرماندار، آقای امام جمعه به داد شهر برسید.

 • فرهاد رستمي wrote on ۲۸ آذر, ۱۳۹۲, ۹:۳۷

  یعنی چی؟بابت بدهی ساختمان شهرداری رو واگذار کردند؟! آقا چی می گذره تو اون شهر!

 • بچه ام آي اس wrote on ۲۸ آذر, ۱۳۹۲, ۹:۵۱

  ما شنیدیم عضو محترم شورای شهر آقای….. افتادند دنبال این مسئله تا این زمین ها را برا تامین اجتماعی بگیرد. این آقا معلوم نیست نماینده مردم است یا نماینده تامین اجتماعی. آقای ….. هم این دنیا باید جواب بدهی هم اون دنیا.

 • احمدي wrote on ۲۸ آذر, ۱۳۹۲, ۱۲:۰۳

  جناب زمانپور عزیز من به عنوان یک شهروند مسجدسلیمانی که در استانداری مشغول خدمت هستم پیشنهاد می دهم در این رابطه کارگروهی ویژه تشکیل و این مسئله رو پیگیری کنند. باید از حقوق مردم دفاع کرد. قطعا این واگذاری اگر صورت بگیرد نقطه سیاهی خواهد بود در کارنامه اعضای شورا که باید پاسخگو باشند.

 • شهرداري چي wrote on ۲۸ آذر, ۱۳۹۲, ۱۲:۰۷

  این رییس شورا اونجا چه کاره است. اصلا معلومه توی شورا چه نقشی دارد؟
  از کیسه خلیفه می بخشند. هر کسی در این کار تخلفی داشت باید به مراجع قضایی معرفی شود. چه اعضای شهرداری باشند چه شورای شهر.

 • فرزاد قنبري wrote on ۲۸ آذر, ۱۳۹۲, ۱۲:۲۰

  این ساختمان شهرداری سال هاست که در اختیار اورژانس قرار دارد. بدون این که یک ریال به شهرداری پرداخت کند. مگر این شبکه بهداشت و درمان، کم در آمد دارد. که حالا می خواد دست بزاره رو این ساختمون. بدبختی همه زورشون به شهرداری رفته و اعضای شورا هم که انگار نه انگار.

 • نجفي wrote on ۲۸ آذر, ۱۳۹۲, ۱۲:۳۲

  آقای زمانپور مارادونا رو ول کن مهد علی رو بگیر… دشمن خودی آقا…

 • دیاکو wrote on ۲۸ آذر, ۱۳۹۲, ۱۵:۵۲

  جناب اقای زمانپور لطفا درباره قضیه ی پارک 11 هکتاری ابتدای شهر هم توضیح دهید. ظاهرا شاکی خصوصی داشته و باعث توقف کار شده است.
  جناب مرادی لطفا در این زمینه گزارشی تهیه نمایید.

 • محمد wrote on ۲۸ آذر, ۱۳۹۲, ۱۶:۲۳

  این هم نتیجه کار گروهی هفت برادر…در شورا،که شهردار از فلان جا میارن.عباس جان تحط تاثیر قرار گرفتی جلدی نماینده مجلس کردی برادر زمانپور را؟

 • کیامرث wrote on ۲۸ آذر, ۱۳۹۲, ۱۸:۱۱

  من شنیدم که حکم تخلیه اورژانس منطقه دره اشکفت را گرفتن اما …… دستور دادن که همچنان در اونجا مستقر بمونن. یک نفر مثل شما قبلا این کار را کرد که بهداشت درمان دست گذاشت روی اون ساختمان لطفا دوستان دست از خودشیرینی بردارند . اموال شهر داری و شهر را به شهر برگردانند.

 • بی نت wrote on ۲۸ آذر, ۱۳۹۲, ۱۹:۴۴

  درود بر شرفت اقای زمانپور مرد عمل. بقیه کجایند?

 • علي محمد صالحي wrote on ۲۸ آذر, ۱۳۹۲, ۲۰:۵۳

  ممنون از شفاف سازی آقای زمانپور. خوشحالم نماینده من کسی ست که با شجاعت از حقوق مردم شهرم دفاع می کند. بدون آن که به فکر زد و بندهای سیاسی باشد. آقای زمانپور عزیز خدا را گواه می گیرم که من در انتخابات شوای شهر به شما رای نداده ام. اما این قول را به شما مید هم در صورتی که جذب باندهای سیاسی نشوی و همین طور برای رضای خدا و برای احقاق حقوق مردم تلش کنی و بجنگی یکی از کسانی باشکم ک ه در دوره آینده برای شما تلاش کنم. سپاسگزارم از احساس مسئولیت شما. اگر چه معتقدم که شما دارید وظیفه اتان را انجام می دهید و البته بخوبی جواب اعتماد کسانی که به شما رای داده اند را داده اید . امیدوارم تمامی اعضای محترم شورا نیز چنین احساس مسئولیتی را داشته باشند. حقیقتا حتی من اسامی بعضی از اعضای محترم شورا را نمی دانم. امیدوارم با پیگیری های شما و دیگر اعضای شورا جلو این خودسری های بعضی ها! گرفته شود.

 • بهادري wrote on ۲۸ آذر, ۱۳۹۲, ۲۱:۵۵

  آقابی زمانپور در رابطه با مسئله تامین اجتماعی و اورژانس لطفا به صورت شفاف تمام اقداماتی که انجام می شود را اطلاع رسانی کنید.

 • رستمي wrote on ۲۹ آذر, ۱۳۹۲, ۸:۰۹

  آقای زمانپور من معتقدم باید با شدت تمامی کسانی که در این کار دخیل بوده اند چه در گذشته و چه در حال برخورد کرد. تمامی کسانی که به هر طریق در بخشیدن اموال بیت المال یا سوء استفاده از اموال بیت المال شرکت داشته اند باید به مراجع قضایی معرفی شوند در هر پست و مقامی که باشند می خواهد شهردار باشد یا سرپرست شهرداری و یا عضور شورای شهر. مردم این مسئله بذل و بخشش زمین شهرداری را تا حصول نتیجه پیگیری خواهند کرد.

 • بيرگاني wrote on ۲۹ آذر, ۱۳۹۲, ۸:۱۷

  آقای زمانپور اگه یه فکری هم به حال حقوق کارکنان شهرداری کنی. ممنونت میشیم.

 • ;hvlkn aivnhvd wrote on ۲۹ آذر, ۱۳۹۲, ۱۳:۴۲

  دوستان من کارمند شهرداری هستم و اطلاع کامل ازقضایا دارم
  .بی انصافی ست اگه از فرید مرادی مسئول امور حقوقی شهرداری که یک تنه ایستاد و حکم تخلیه اورژانس رو گرفت و الان در مقابل سازمان تامین اجتماعی ایستاد و داره سند مالکیتشون رو ابطال میکنه حرفی نزنیم…زمانپور افشا میکنه درسته ولی فرید مرادی عمل میکنه.درود بر خدمت گذاران صدیق.

 • مریم wrote on ۲۹ آذر, ۱۳۹۲, ۱۸:۰۹

  آقای زمانپور کاش فکری هم برا ما بیکارا کنید

 • احمدی wrote on ۲۹ آذر, ۱۳۹۲, ۱۸:۳۷

  باسلام دوستان به این نکته توجه نمایید که منظور ایشان از شهردار وقت، شهردار کنونی شهر نیست، بلکه شهردار سال 73 میباشد و به نظر میرسد مطلب به گونه ای مغالطه آمیز (البته سهواً) منتشر شده است.البته ظاهراً بناست که “به زودی در این ارتباط به صورت شفاف مطالبی را با مردم در میان بگذارند.”
  اما جمللات مطروحه بشرح ذیل میباشد:
  “در سال ۱۳۷۳شهردار وقت مسجدسلیمان در اقدامی غیر قانونی به بهانه پرداخت بدهی های شهرداری به سازمان تأمین اجتماعی مسجدسلیمان بیش از ۲۰۰۰متر از ساختمان شهرداری را به نام سازمان تأمین اجتماعی می کند.”

 • مجتبی اورک wrote on ۳۰ آذر, ۱۳۹۲, ۱۱:۱۷

  یعنی فقط این وسط محمدرضا زمانپور پیگیر است؟بقیه اعضا چکار میکنند اونجا؟؟؟؟ما به 11 نفر رای دادیم نه به یه نفر..ای ول زمانپور.

 • شهروند wrote on ۳۰ آذر, ۱۳۹۲, ۱۲:۳۵

  مسجدسلیمان ای شهر اولین ها چه بر سرت آمده است؟به تکه های مانده از جانت چه ها که نمیکنند…آقای زمانپور به شخصه شما را تحسین میکنم.

 • منجزی wrote on ۳۰ آذر, ۱۳۹۲, ۱۴:۲۲

  مسجدسلیمانی ها برای اعتراض به انجام بازی نفت با تراکتور برای برنامه 90 روز دوشنبه پیامک بدهند تلفن پیامک 200090 لطفا اطلاع رسانی کنید

 • کوگ تاراز wrote on ۳۰ آذر, ۱۳۹۲, ۱۶:۴۳

  آقای رضا کریمی هم در خصوص اورژانس تلاش قابل تحسینی داشته.این را یکی از اعضای شورای شهر گفته.زمانپور و کریمی دو عضوی هستند که به شدت در حال پیگیری مشکل شهروندان هستند.دمتون گرم دوستان.

 • شهروندباغیرت wrote on ۳۰ آذر, ۱۳۹۲, ۱۸:۳۲

  درجواب خیلی ازنظرات: زمانپور جوان است و جویای نام من اطلاع دارم اعضای دیگر شورا هم افراد زحمتکش و باشخصیتی هستند نظارت دارند و تذکر هم میدهند هیاهو و جنجال آفرینی کار درستی نیست چون درکارها تعامل نیاز است و خودم پیگیری جدی ازشون دیدم. احمدی نژادهم همین کارها را کرد و دولت را بدنام و منزوی کرد. زمانپور اگر راست میگوید و تعصب مسجدسلیمان را دارد چرا به شهردارغیر بومی رای دادی؟ چر افکری به حال پوسترهایت رنگارنگت که چهره شهررا زشت کرده فکری نمی کنی؟ ملک شهرداری خودش امورحقوقی دارد پیگیر بوده و هست و یه کوچولو اطلاعی هم به شما داد تودیگه بهره برداری مکن به نفع خودت.تو مسلمانی!!!!!

 • منصور کاظمی و جمعی از معلمین اندیکا wrote on ۳۰ آذر, ۱۳۹۲, ۲۰:۱۵

  اطلاع رسانی شفاف خیلی خوب است.ما الان فهمیدیم آقای مهندس زمانپوری داریم که حامی حقوق ماست.فرید مرادی داریم که وکیلی با تجربه است.رضا کریمی داریم که جلوی باند و باند بازی دیگر اعضای شورا می ایستد.دلمان به همین چیزا خوش است.بنده از طایفه غیور گندلی هستم.ولی با جناح بازی به شدت مخالفم.ما ارزش آنهایی را که برایمان کار میکنند را میفهمیم.از مدیریت سایت هم کمال تشکر را داریم.

 • ع.خدری wrote on ۳۰ آذر, ۱۳۹۲, ۲۰:۱۷

  از استاد محمدرضا زمانپور کمال تشکر را داریم.از آآقای فرهاد آزاد انتظار نداشتیم.ایشان حامی مردم و نماینده شوراست نه حامی اداره متبوعش!

 • پروانه اسدپور wrote on ۳۰ آذر, ۱۳۹۲, ۲۰:۲۰

  آقای زمانپور افشا کن پشت سرت هستیم.من به شما رای ندادم ولی پدرم رای داد.الان به پدرم می بالم که درست انتخاب کرد.ان شالا در مجلس حق ما را بگیری…

 • آذرپیکان wrote on ۳۰ آذر, ۱۳۹۲, ۲۰:۲۲

  واقعا چه اتفاقاتی می افتد و ما از دنیا بی خبریم!محمدرضا دمت گرمممممممممممم

 • هوشنگ خیری از شاهین شهر wrote on ۳۰ آذر, ۱۳۹۲, ۲۰:۲۶

  چرا آقای زمانپور که یک تنه ایستاده در برابر زیاده خواهیه دیگران رییس شورا نمیشه؟؟؟ رییس چه کار میکنه پس اونجا؟؟همه جور و تلاش رو آقای زمانپور میکشه به اسم …….. تمام بشه؟؟؟زوره به خدا.دم امور حقوقی شهرداری هم گرم.

 • اصغر ظاهری wrote on ۳۰ آذر, ۱۳۹۲, ۲۰:۳۵

  دوستان من محمدرضا زمانپور رو از خدمت سربازی در جهاد میشناسم.ایشون وقتی هم وارد قسمت فضای سبز جهاد شد خیلی پر تلاش بود و کلی اقدامات مفید و سازنده انجام داد.امیدوارم هرجا باشد پاینده باشد.

 • منجزي خواه wrote on ۳۰ آذر, ۱۳۹۲, ۲۲:۰۹

  آقای شهروند با غیرت اصلاً معلومه چی میگی، شهردار غیر بومی، احمدی نژاد، پوسترها! فقط می خوای انتقاد کنی و جلوگیری از این اتفاق و قرارداد ننگین و حیف و میل اموال بیت المال رو کم رنگ کنی. آقا همه چی رو با هم قاطی نکنید. شاید زمانپور ایراداتی هم داشته باشد اما انصافا آدم با جربزه ای است. هم ایشون هم رضا کریمی دمشون گرم. مردم با شما هستند اگر همینجور جلو حیف و میل ها و رانت خواری ها گرفته شه.

 • ناصري wrote on ۳۰ آذر, ۱۳۹۲, ۲۲:۴۰

  آقایون انصافا چهره ای که ما از آقای …….. می شناخیم چیز دیگه ای بود. من همین حالا هم هنوز باورم نمیشه که بعضی ها می خواستند اینکار را انجام بدهند و منافع تامین اجتماعی را به منافع مردم ترجبح بدهند.واقعا آدم نمی دونه چی بگه!!!

 • يوسف وند (لردگان) wrote on ۳۰ آذر, ۱۳۹۲, ۲۳:۰۹

  آقای مرادی عزیز تشکر می کنم از اطلاع رسانی خوبتان. انصافاً طی این مدت که مسائل سایت را دنبال می کردم بسیار به موقع موضع گیری و اطلاع رسانی کرده اید. در رابطه با این مسئله هم انتظار داریم تا حصول نتیجه مطالب را پیگیری کنید. و کسانی که می خواهند با حقوق مردم بازی کنند را معرفی نمایید. من بسار ناراحت شدم وقتی شنیدم که بعضی ها دارند با استفاده از رانت حقوق مردم را نادیده میگیرند. خداوند شاهد است از این مسئله خیلی ناراحت شدم . به اعتقاد من تمامی کسانی که در این کار دخیل بوده اند از روز اول تا به امروز باید محاکمه شوند. فرقی هم ندارد چه کسی در چه مقامی باشد. فروش ساختمان شهرداری به اداره تامین اجتماعی در حد یک فاجعه است. باید این مسئله به ریز بررسی شود. بسییار متعجبم که اعضای شورای شهر به جز یکی دو نفر در این رابطه هیچ واکنشی نشان نداده اند. اگر واقعا اینگونه است که سرپرست شهرداری می خواست بدون سروصدا رضایت بدهد به اعتقاد من اعضای شورا باید به شدیدترین وجه ممکن با ایشان برخورد کنند. آیا ایشان حافظ اموال شهرداری ست یا تامین اجتماعی و یک فرد خاص. بسیار متاسفم از این موضوع امیدوارم هر چه سریع تر به صورت شفاف این مسئله اطلاع رسانی شود تا مردم متوجه ریز مسائل بشوند. از آقای محمد رضا زمانپور عزیز هم تشکر می کنم.

 • سهراب wrote on ۳۰ آذر, ۱۳۹۲, ۲۳:۱۸

  ناصری جان ما هم اول باور نمی کردیم اما واقعیت دارد. همه چیز در حال تغییر است. آدما هم تغییر میکنند. واقعیت این است نه به زور می شه کسی رو خراب کرد و نه کسی را به اوج رساند. این خود ما هستیم که با رفتارمان نشان می دهیم چند مردِه حلاجیم. مردم از نیات آدمها با خبر می شوند امروز نه فردا. نمی شود برای همیشه با ظاهر سازی دیگران را فریب داد…

 • ا.ورناصری wrote on ۱ دی, ۱۳۹۲, ۷:۰۹

  دوستان هیاهو را تمام کنید .بگذارید مسئولین در آرامش کارشان را انجام دهند و جار و جنجال پیش نیاید که این اتفاق تحت الشعاع قرار گیرد.ااگر میگویید سرپرست شهرداری میخواسته یواشکی رضایت دهد پس چرا این کار را نکرد؟ایشان که الانه شهردار است و مختار؟انصافا باقری فوق العاده فرد زحمتکشیست.قدر ایشان را باید دانست.

 • ا.ورناصری wrote on ۱ دی, ۱۳۹۲, ۱۰:۵۳

  آقا منوچهر بزرگوار!قصد بنده حمایت از شخص خاصی نبود.اما این حرف را هم قبول ندارم که نامه از دادگاه برگشت بخوره.یعنی با عقل سلیم جور در نمیاد که رضایت نامه رو دادگاه برگشت بده.آقایان زمانپور و شورا به این موضوع دقت نداشته اند..اگر سرپرست رضایت میداد که کار تمام شده بود الان..

 • سپیده شیخ نسب wrote on ۱ دی, ۱۳۹۲, ۱۲:۴۳

  با عرض سلام خدمت شما.خواستم بدونم چرا با رییس شورا و سرپرست شهرداری در این خصوص مصاحبه نمی کنید تا واقعیت امر مشخص بشه؟

 • مهرگان یاوری wrote on ۱ دی, ۱۳۹۲, ۱۲:۴۹

  دوستان بزگوار بنده اهل مسجدسلیمانم و ساکن مونیخ آلمان.این گونه که متوجه شدم 15 سال پیش نیمی از حیاط کاخ شهرداری را بابت بخشی از بدهی شهرداری به سازمان تامین اجتماعی فروختند و سندش را هم به نامش زدند.دوستان همچین اتفاقی اگر از طریق مجاری قانونی پیش نرفته در این کشور به اتهام خیانت و فساد اداری حبس ابد با اعمال شاقه دارد.اما 25 سال است که از ایران به دور هستم و نمیانم آنجا چه حکمی دارد…

 • یونس wrote on ۱ دی, ۱۳۹۲, ۱۳:۵۵

  تش به کار زمانپور

 • منوچهر wrote on ۱ دی, ۱۳۹۲, ۲۱:۴۴

  درود بر زمانپور افتخار ایل.

 • رسول wrote on ۱ دی, ۱۳۹۲, ۲۱:۴۸

  جناب زمانپور سپاسگزارم از موضع گیریتان، از دفاعی که از حقوق شهروندان می کنید، غیر از این هم از شما انتظار نمی رود. بی شک مردم مسجدسلیمان تمامی این مسائل را رصد می کنند و سره را از ناسره تشخیص خواهند داد. موفق باشی مرد.

 • فرشيد wrote on ۱ دی, ۱۳۹۲, ۲۱:۵۴

  امیدوارم با امدن شهردار جدید اوضاع سروسامان بگیرد انشالله…

 • رستم wrote on ۱ دی, ۱۳۹۲, ۲۲:۰۶

  دوستان به نظر من اعضای شورا انسان های با سواد و تحصیلکرده ای هستند. قطعاً دوست دارند به مردم خدمت کنند. اگر چه بعض ها نشان دادند واقعاً آنگونه نبودند که مردم انتظار داشته اند و یا بهتر است بگویم انتظارات مردم را برآورده نکرده اند اما به اعتقاد من اگر هم اشتباهی صورت گرفته باشد عمدی در کار نبوده است. بهر است به مسائل خوشبینانه نگاه کنیم و عینک بدبینی را از روی چشمانمان برداریم. همه ما باید برای مسجدسلیمانی آباد تلاش کنیم.

 • بيژن wrote on ۲ دی, ۱۳۹۲, ۹:۴۱

  بعضی وقت ها آدم از بعضی افراد چیزایی رو می شنوه که بهش شوک وارد می شه. به اعتقاد من تحت هر شرایطی باید منافع مردم در نظر گرفته بشود. آقای……شما دیگه چرا؟! آیا این واقعیت دارد؟ لطفا شفاف بگویید. من که همچنان می گویم شما در این کار دخالت نداشته اید مگر این که کسی بیاید و خلافش را ثابت کند.

 • فريدون طهماسبي wrote on ۲ دی, ۱۳۹۲, ۱۱:۰۷

  یاقری به عنوان سرپرست شهرداری باید پاسخگوی این مسئله باشد. امیدوارم اعضای شورای شهر به راحتی از این مسئله چشم پوشی نکنند. و گرنه باید به مردم پاسخگو باشند.

 • شهبازي wrote on ۲ دی, ۱۳۹۲, ۱۱:۴۵

  سازمان بازررسی مو رو از ماست بیرون می کشه. عجله نکنید! با ورود سازمان بازرسی خیلی ها باید بیایند و پاسخگو باشند…

 • احمدی wrote on ۲ دی, ۱۳۹۲, ۱۱:۵۴

  از گذشته مسجد سلیمان همیشه به شهر اولین ها معروف بوده است. علت آن هم این است که غربی ها ابتدا پای خود را در آنجا گذاشتند و به نوعی می توان گفت که بعضی از ورزشها از جمله گلف، اسب سواری، تنیس، فوتبال و دیگر ورزش های مدرن پس از ورود آنها به مسجد سلیمان برای اولین بار وارد ایران شد. مسجد سلیمان پیش از انقلاب یکی از زیباترین شهرهای ایران بود اما متأسفانه در طی ۸ سال جنگ تحمیلی خسارات فراوانی به این شهر وارد شد و بخش عظیمی از زیباییهای آن از بین رفت، لذا رسیدگی به این شهر باید مورد توجه جدی قرار گیرد .
  نقل از دکتر حسینپور.
  اعضای شورای شهر نیز باید تلاش کنند تا بازی در مسجدسلیمان برگزار شود.

 • غلامرضا.ت wrote on ۲ دی, ۱۳۹۲, ۲۲:۱۰

  سلام .مامردم ولایت مدار مسجدسلیمان .دیگرخواب نیستیم بلکه باچشمانی بازنمایندگانی همانندشما برادرعزیز(زمانپور) رابه عرصه راهی می کنیم که دیگردستی برای ناحق کردن بیت المال وحق حقوق مردم وجود نداشته باشد.بامیدسربلندی شما برادران عزیززحمت کش زیزا موفقیت شماپیروزی مامردم است .

 • Noise wrote on ۳ دی, ۱۳۹۲, ۸:۴۷

  درود بر شما اقای زمانپور

 • رستم wrote on ۳ دی, ۱۳۹۲, ۱۲:۱۶

  به نظر من از آقای علیداد جلیلی برای سرپرستی استفاده کنید خدایی همه ارباب رجوع ها از ایشان راضی هستن

 • احمدی س wrote on ۳ دی, ۱۳۹۲, ۱۷:۴۴

  درودبرشرف شما.

 • کامران wrote on ۳ دی, ۱۳۹۲, ۱۹:۵۳

  اگر منظور از جلیلی همان معاون شهر دار جدید است الحق آدم مردم دار و مثبتی است . درد بر شما برادر زمانپور پیگیر

 • شیرمردی wrote on ۴ دی, ۱۳۹۲, ۴:۱۴

  با سلام و احترام . چرا همه نظرات را نمایش نمی دهید حداقل در کامنت خودم تمام قوانین سایت رعایت شده بود لطفا در اطلاع رسانی مدیون مردم نشوید شما چشم و گوش مردم هستید این عین واقعیاتی بود که گفته شد دوستان به جای کارکردن و بررسی مشکلات شهر دنبال حاشیه هستند و این به نفع شهر نیست .

 • حسین wrote on ۴ دی, ۱۳۹۲, ۹:۴۴

  عضو محترم شورا
  شما که مدافع حقوق مردم و اموال بیت المال هستید…….. به استناد کدام قانون سپرده شرکت در مناقصه نیروی انسانی (شرکت…برنده در مناقصه)به این شرکت استرداد گردیده است
  موضوع به سازمان بازرسی اطلاع رسانی گردیده است

 • حسین wrote on ۴ دی, ۱۳۹۲, ۹:۴۹

  اقای کامران
  زود نیز قضاوت نکن…..
  1- شهرداری چون …………..نداره و به واسطه اعضاء حداکثری توی اون جایگاه نشسته
  2- افراد با لیاقت تر و دارای سوابق ارزنده تر نیز در شهرداری وجود دارند
  3- دراینده نه چندان دور قطعا” نظرتان تغییر خواهد کرد

 • حسین wrote on ۴ دی, ۱۳۹۲, ۹:۵۴

  آقای مرادی دانستن حق مردم است
  لطفا” از اراضی ارتش و نحو تفکیک آن وهمکاری برخی ها از ……………. …………………………………که میتوان یک رمان نوشت گزارشی تهیه کنید.

 • سعيد مرادي wrote on ۴ دی, ۱۳۹۲, ۱۶:۰۹

  دوست عزیز با توجه به صحبتی که با ایشان داشته ایم وی اجازه داده است شماره تماسشان را در اختیار همشهریان قرار بدهیم. شماره تماس ایشان: 09166156097

 • کامران wrote on ۵ دی, ۱۳۹۲, ۱۶:۵۶

  اقای حسین به نظر من آقای علیداد جلیلی از اسفندیار باقری بهتر است به من ارباب رجوع مشکلات شخصی درون شهرداری ربطی نداره از ایشان حسن خلقی دیدم که دیگر کارمندان و آقای باقری ندارند وظیفه ام این است که به نمایندگانی که ما برای شورا انتخاب کردیم رضایت خودمون را از کارمندان اعلام نماییم

 • فریبرز wrote on ۵ دی, ۱۳۹۲, ۲۱:۴۸

  علیداد جلیلی هر چه باشد از اسفندیار باقری بهتر است . اعضای شورا و شهردار اینده شما مدیون این مردم هستید اگر میخواهید از باقری در پست معاونت استفاده کنید باقری از بی اطلاعی مردم استفاده میکند و جریمه های کلان از قشر محروم میگیرد . برادر من این درامد زایی نیست این کار خودن حق مردم است به خداوندی خدا شما اعضای شورا مدیون هستید اگر از این موارد اطلاع دارد و سکوت میکنید مطمئن باشید اون دنیا حساب پس میدید.

 • مراد بازفتی wrote on ۶ دی, ۱۳۹۲, ۸:۴۴

  این که بحث نداره کاملا روشن و واضح است که آقای علیداد جلیلی از سرپرست فعلی از خیلی زمینه ها بهتر است اخلاق و رفتار، علم و دانش فنی، اشنایی با قوانین و مهمتر از همه وقتی با جلیلی حرف میزی به حرفات گوش میده.

 • مراد بازفتی wrote on ۶ دی, ۱۳۹۲, ۸:۴۸

  امیدوارم شهردار جدید از جلیلی و یا افراد توانمند دیگری که در شهرداری کم نیستند در پست معاونت مالی اداری استفاده کند

 • منتقد1 wrote on ۶ دی, ۱۳۹۲, ۹:۵۱

  کمی هم درباره چه ها شد برسر حمام نمره 1 واقع درقلب شهر-مغازه های ریل وی-مهمانسرای شهرداری در8بنگله وزمینهای نمره2وریل وی و…..نظربدهید

 • کیوان.a wrote on ۷ دی, ۱۳۹۲, ۵:۰۵

  با سلام خدمت مدیریت محترم سایت cjmis و مردم محترم شهرم.ی سوال از رئیس شورا و اعضا آن دارم ایا شهر ما و شهرداری مسئولی که مدرک تحصیلی فوق دیپلم داشته باشد ندارد؟ که باید یک دیپلمه را بگذارد سرپرست؟ واقعا برای شورای شهری که ادعای با سواد بودن میکنند متاسف هستم. این آقا هنوز نمیداند جواب سلام واجب است حتما این را یاد آوریش کنید. این معاون جدید که زیاد شناختی از آن ندارم حداقل رفتار خوبی با مردم دارد ارباب رجوع را درست راهنمایی میکند. به نظر آقایان شورا در شهرداری که من خبر دارم که چندین استاد دانشگاه در بحث فنی وجود داره استفاده میکرد بهتر نبود تا یک دیپلمه؟مرسی از همه .

 • حسین wrote on ۷ دی, ۱۳۹۲, ۱۰:۰۱

  صرفا” جهت اطلاع
  درشهرداری مسجدسلیمان افراد(بالیاقت،توانمند،پاک و…………) زیادی هستندکه درحال حاضر نیز تعدادی از این عزیزان مشغول تدریس در دانشگاه میباشند.ولیکن بدلیل نظر تنگی،مسائل طایفه ای،کوته نظری،واز همه مهمتر که از دید اعضاء شورا وسرپرست و…. شهرداری دور مانده،دست پاکی انان میباشد.
  البته در شهرداری افرادی هم هست که بتوانند وضعیت شهر و شهرداری را متحول نمایند……….اگر اقایون……………بگذارند.

 • سمالی wrote on ۷ دی, ۱۳۹۲, ۱۵:۰۳

  جناب باقری اکثر مردم و ارباب رجوع ها از رفتار و عملکرد شما ناراضی هستن اکر کمی در رفتار و کارنامه خود تامل کنید به این نکته پی میبرید که دوران مدیریت شما منسوخ شده است چه اشکالی دارد جای خود را به جوانان بدهید ؟ این همه جوان لایق و کاردان در شهر و شهرداری داریم . همانطور که دوستان اشاره کردند در مدت کوتاهی که اقای علیداد جلیلی به جای شما انجام وظیفه نمودند رضایت مندی فراوانی در بین ارباب رجوع به وجود آمد . لطفا به خود و مردم احترام بگذارید

 • علی2 wrote on ۷ دی, ۱۳۹۲, ۱۷:۰۸

  برادر هوشنگ کاظمی فرمودیددرشورا باند بازی راه افتاده است .اولا شما سعی کنید تلاشتان ونیرویتان راخالصانه درخدمت اندیکا بگذارید دوما بفرمایید باندهای تشکیل شده باتوجه به اینکه هنوز عمری از شورا نگذشته چه کسانی هستند وچه خلافی راانجام داده اند

 • سالار wrote on ۱۰ دی, ۱۳۹۲, ۳:۴۵

  آقا حسین – صرفا جهت اطلاع 
  اداره امور شهرداری کار ساده ای نیست که هر کسی از راه برسد بتونه از عهدش بربیاد اون آقایونی که می گید دارن تو دانشگاه کار می کنن خوب کارشون اینه و بهتره توی تئوری های خودشون باشن و وارد کارهای عملی اینچنینی نشوند چون اگه قرار باشه هر استاد دانشگاهی در هر اداره ای که مشغول باشه بره رئیس بشه اوضاع احوالمان خیلی بدتر از این میشه  …. و مشکلات زیادی برای ادارات و دانشگاهها بوجود می یاد …. هر کس را بهر کاری ساختند …… 

 • وفا wrote on ۱۱ دی, ۱۳۹۲, ۱۳:۴۴

  سلام ضمن عرض خسته نباشی و خداقوت و عرض تسلیت بمناسبت رحلت رسول اکرم(ص) خدمت برادران قیور و زحمت کش شورای اسلامی شهرمسجدسلیمان.
  عارض هستم پدرم به علت مشکلات مالی در قسمت تنظیفات شهرداری آقای …… مدت 4 یا5 ماه مشغول بکارمی باشد که چند روز پیش بعداز4ماه یکماه به ایشان حقوق دادند متاسفانه شش صد و خورده ای بحساب ایشان واریز گردید ولی فکر نکنم این حق یک رفته گر باشد نسبت ب ساعات کاری ک دارند خواهشمندم پیگیری فرمایید/متشکرم

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2021 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی