محمدرضا زمانپور: شوراي شهر مسجدسليمان با تمام وجود از حقوق تيم نفت دفاع خواهد كرد

شوراي شهر مسجدسليمان به عنوان نمايندگان مردم با تمام وجود از حقوق تيم نفت دفاع خواهد كرد و من مطمئن هستم بازيكنان غيرتمند نفت تمامي اين ناملايمتي ها را پشت سر خواهند گذاشت و همه ي تلاش خود را انجام خواهند داد تا با پيروزي در بازي آينده مقتدرانه به ليگ برتر صعود و انشاالله جشن صعود را با حضور پرشور مردم در مسجدسليمان برگزار كنيم.

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان- محمدرضا زمانپور عضو شوراي شهر مسجدسليمان در گفتگو با سايت خبري باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان با تبريك سال نو گفت: كسر امتياز از تيم فوتبال نفت مسجدسليمان آن هم در اين مقطع حساس و پس از چند ماه به بهانه ي اهانت تماشاگران در بازي رفت اين تيم با پارسه در تهران كمي تعجب برانگيز است. وي گفت: غلامرضا بهروان پيش از اين نيز در يك اقدام عجيب و قابل تأمل و قبل از بازي نفت با پارسه با اعلام اين كه اگر تيم نفت به ليگ برتر هم صعود كند اجازه حضور در ليگ برتر را نخواهد داشت چنين جو التهاب برانگيزي را ميان علاقمندان اين تيم پرطرفدار به وجود آورده بود.

عضو شوراي شهر مسجدسليمان با بيان اين كه گويا بعضي ها دوست ندارند اين تيم مردمي به ليگ برتر صعود و مرتباً در حال سنگ اندازي هستند گفت: شوراي شهر مسجدسليمان به عنوان نمايندگان مردم با تمام وجود از حقوق تيم نفت دفاع خواهد كرد و من مطمئن هستم بازيكنان غيرتمند نفت تمامي اين ناملايمتي ها را پشت سر خواهند گذاشت و همه ي تلاش خود را انجام خواهند داد تا با پيروزي در بازي آينده مقتدرانه به ليگ برتر صعود و انشاالله جشن صعود را با حضور پرشور مردم در مسجدسليمان برگزار كنيم. زمانپور در پايان سخنان خود براي هوادار متعصب تيم فوتبال نفت كه به خاطر كسر امتاز از اين تيم دچار مشكلاتي شده بود آرزوي سلامتي كرد.

درباره نویسنده

7603مطلب نوشته است .

۲ Comments on “محمدرضا زمانپور: شوراي شهر مسجدسليمان با تمام وجود از حقوق تيم نفت دفاع خواهد كرد”

  • يونس wrote on ۱۰ فروردین, ۱۳۹۳, ۹:۲۰

    درود بر زمانپور مرد هميشه فعال شورا

  • سلطاني wrote on ۱۱ فروردین, ۱۳۹۳, ۵:۵۴

    آفرين بر زمانپور. شورا بايد شوراي شهر باشد نه شوراي شهرداري… ممنون از تلاش ها و موضع گيري هاي به موقعت. پاينده باشي

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2019 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی