اجرا و تکمیل ۱۷ پروژه در شهرک صنعتی مسجدسلیمان

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان – مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: در سال جاری تلاش می‌کنیم برای اجرا و تکمیل ۱۷ پروژه در شهرک‌های مسجدسلیمان مبلغ  ۱۵ میلیارد ریال هزینه کنیم. اخلاق محمدیان با اشاره به این‌که در شهرستان مسجدسلیمان ۲ شهرک و یک ناحیه صنعتی وجود دارد، اظهارکرد: در شهرک شماره یک مسجدسلیمان ۵۶ فقره قرارداد واگذاری منعقد شده که از این میان ۳۲ فقره به بهره‌برداری رسیده است و از این میان تعداد ۲۰ واحد صنعتی فعالند که زمینه اشتغال حدود ۲۰۰ نفر را فراهم آورده‌اند.

وی با بیان این‌که ۹۵ درصد زمین‌های این شهرک واگذار شده و برای درخواست‌های جدید با مشکل زمین مواجه‌ایم، افزود:  در شهرک صنعتی مسجدسلیمان یک تعداد ۱۱ طرح صنعتی به علت عدم پرداخت مطالبات به تملک بانک‌ها درآمده‌اند و موجب نگرانی مسئولان شهرستان شده‌اند.

محمدیان گفت: شرکت شهرک‌های صنعتی استان به‌دنبال راهکار جایگزینی مناسب سرمایه‌گذاری با هماهنگی بانک‌ها جهت راه‌اندازی این طرح‌ها است. سال‌گذشته ۲ طرح از طرح‌های مذکور به متقاضیانی که توانسته‌اند با بانک به توافق برسند واگذار و شروع به فعالیت نموده‌اند.

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان اظهارداشت: در شهرک صنعتی شماره ۲ مسجدسلیمان نیز ۳۹۷ هکتار زمین داریم که ۱۷۰ هکتار آن به پتروشیمی واگذار شده است و با همکاری مسئولان استان به دنبال حل مشکل زمین پتروشیمی و شرکت آلومینیوم کاوه هستیم تا بتوانند به صورت همجوار با یکدیگر فعالیت نموده و در اشتغال منطقه سهم به سزایی داشته باشند.

درباره نویسنده

8715مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی