گرامي داشت مقام معلم در دانشگاه پيام نور

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان- به گزارش سايت خبري باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان به نقل از روابط عمومی دانشگاه پیام نور واحد مسجدسلیمان: به مناسبت هفته معلم در سالن شهید بهنام محمدی دانشگاه پیام نور مسجدسلیمان جشن باشکوهی برگزار شد.

 در ابتدای این مراسم بهرام نیک بخش ریاست دانشگاه ضمن خیر مقدم به حضار روز معلم و روز ملی خلیج فارس را گرامی داشتند و هفته معلم را به همه ی معلمان و اساتید گرانقدر بخصوص اساتید آن دانشگاه تبریک گفت. ایشان در ادامه افزودند: جایگاه معلم بسیار رفیع است به طوری که در دین مقدس اسلام شغل معلمی به عنوان شغل انبیا معرفی شده و دارای جایگاه اجتماعی بالایی است وي همچنین یاد و خاطره شهید مطهری را گرامی داشت و شهید مطهری را به عنوان یک الگو و اسوه در معلمی قلمداد کرد.

رييس دانشگاه پيام نور در پایان با بیان این که معلمین در جامعه به عنوان یک چراغ راهی هستند و همگان را برای پیمودن درجات علمی دعوت می کنند تاکید کرد: که معلمی در نهاد آموزشی کارکردهای بسیار ارزشمندی را دارد.

در ادامه اين مراسم حجت الاسلام اسدپور از اساتید حوزه و دانشگاه و قنبری مسئول بارزسی فرمانداری با سخنان مبسوطی از مقام شامخ شهید مطهری تجلیل و هفته معلم را به همه ی معلمین و اساتید تبریک گفتند.

اين مراسم با پخش موسيقي محلي، مولودي خواني و ميان پرده، تردستی و شعر طنز ادامه يافت و در پایان برنامه با اهداءلوح تقدیر و شاخه گل از اساتید اين دانشگاه تقدیر به عمل آمد.

درباره نویسنده

7956مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2019 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی