دكتر اسماعيل جليلي: اعتراض تعدادي از نمايندگان به امتياز دهي بعضي استانداران به وابستگانشان در جلسه رهروان ولايت با وزير كشور

اسماعیل جلیلی نماینده مردم مسجدسلیمان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه امروز شورای مرکزی فراکسیون رهروان ولایت گفت: جلسه امروز شورای مرکزی فراکسیون رهروان ولایت با حضور وزیر کشور برگزار شد که در این جلسه آقای وزیر به سؤالات، انتقادات و اعتراضات نمایندگان پاسخ داد.

وی افزود: در این جلسه نمایندگان سؤالاتی را در مورد وضعیت استانداری‌ها و فرمانداری‌ها و وزارت کشور مطرح کردند که این سؤالات هم در مورد منابع نابسامان شهرداری‌ها و هم موضوع تقسیمات کشوری را شامل می‌شد.

نائب‌رئیس فراکسیون رهروان ولایت اظهار داشت: انتخاب و انتصاب فرمانداران و معاونین آن ها و موضوع تعامل استانداران با نمایندگان از دیگر موضوعات مورد سؤال نمایندگان از وزیر کشور در جلسه امروز فراکسیون رهروان ولایت بود که وزیر کشور پاسخ‌هایی را ارائه کرد.

جلیلی خاطرنشان کرد: سوءاستفاده استانداران و معاونین آنها و امتیازدهی آنان به وابستگانشان از جمله موضوعاتی بود که توسط تعدادی از نمایندگان امروز مطرح شد و مورد اعتراض جدی آنان بود.

وی با اشاره به طرح سؤال از وزیر کشور در جلسه علنی فردای مجلس افزود: معمولا روال کار بدین گونه است که پیش از طرح سؤال از وزیر در صحن علنی مجلس فراکسیون رهروان ولایت جلسه‌ای را با وزیر مورد سؤال برگزار می‌کند تا از این طریق فضای قبل از طرح سؤال را مدیریت کند و این که نمایندگان اگر در جلسه علنی نتوانند سؤالات خود را مطرح کنند پیش از آن در جلسه فراکسیون سؤالات خود را مطرح کنند تا ابهامی باقی نماند.

درباره نویسنده

7128مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی