مجتبي تقوي: مدیران باشگاه نفت مسجدسلیمان تصمیم نهایی را درباره من می‌گیرند

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان- مجتبی تقوی درباره مذاکرات خود با باشگاه نفت مسجدسلیمان اظهار کرد: صحبت های اولیه را با باشگاه نفت مسجدسلیمان انجام دادیم و من هم شرایطم را به آن ها اعلام کردم، حال باید مدیران باشگاه تصمیم نهایی را اتخاذ کنند.

وی همچنین افزود: خوزستان زادگاه من است و من خوشحال می‌شوم بتوانم به تیم شهر مسجدسلیمان کمک کنم، البته من یک مربی حرفه ای هستم و بر اساس برنامه هایم عمل می‌کنم، بنابراین برنامه هایم را به باشگاه ارائه دادم تا در مورد همکاری با من تصمیم گیری کنند.

تقوی همچنین در ادامه با اشاره به پتانسیل بالای فوتبال خوزستان اضافه کرد: استان خوزستان دارای استعدادهای زیادی در زمینه فوتبال است و می‌تواند با یک مدیریت هوشمند به سطح بالایی در فوتبال ایران دست یابد. اگر تاکنون هم نتوانسته به اوج موفقیت برسد به خاطر ضعف مدیریتی بوده است. در این استان جوانان خوب و مستعدی وجود دارند که می‌شود با سرمایه گذاری روی آنها از پتانسیل بالای آنها استفاده کرد.

وی همچنین در پایان در پاسخ به این سوال که چند درصد احتمال دارد فصل آینده شما را روی نیمکت تیم نفت مسجدسلیمان ببینیم، خاطرنشان کرد: همه چیز به تصمیم مدیران این باشگاه برمی‌گردد و من تابع تصمیمیات آن ها هستم.

درباره نویسنده

7201مطلب نوشته است .

۴ Comments on “مجتبي تقوي: مدیران باشگاه نفت مسجدسلیمان تصمیم نهایی را درباره من می‌گیرند”

 • پوریا wrote on ۲۶ اردیبهشت, ۱۳۹۳, ۱۰:۱۲

  به نظر من تقوی ار بعضی از مربیان بومی استان بهتر است و تقوی همراه با با مکوندی میتواند نتایج خوبی در لیگ برتر بدست آوریم.انشاالله.

 • m.i.s wrote on ۲۶ اردیبهشت, ۱۳۹۳, ۱۹:۳۷

  فقط مجید جلالی….

 • محمد بشاگردی wrote on ۲۶ اردیبهشت, ۱۳۹۳, ۲۱:۳۶

  فقط مجتبی تقوی ما از مظلومی حمایت نمیکنیم

 • محمدرضا رحمتي wrote on ۲۷ اردیبهشت, ۱۳۹۳, ۹:۴۱

  ehrandoosh: سلام خدا را شکر مدیران رفتن دنبال مربی سالم و با اخلاق به آقای تقوی وقت بدید امسال فقط تیمو نگه داره آقای تقوی مربی با اخلاقیه همه باید از ایشان حمایت کنیم حمایت از این مربی حمایت از مدیران نفته و در خاتمه به نفع فوتبال مسجد سلیمانه اگه از انتخاب مدیران نفت حمایت نکنیم دودش به چشم تیم میره همه با هم با اتحاد از انتخاب مدیران نفت حمایت کنیم تقوی خیلی بهتر از مظلومیه تماشاگران با مظلومی مشکل دارن پس همه با هم امسال استادیوم را پر میکنیم و از مربی انتخابی باشگاه حمایت کنیم شنیدیم آقای تقوی فرزند شهید میباشد پس وظیفه مان است از ایشان حمایت ویژه کنیم در سایپا ایشون بستر سازی کرد امیدواریم امسال فقط تیمو نگه داره همینو میخاهیم ما فقط انتظار زیادی نداریم از مربیان جوان تحصیلکرده استقبال میکنیم باز هم از مدیران نفت از انتخاب آقای تقوی تشکر میکنیم

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2019 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی