محمدرضا زمانپور در گفتگو با سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان: نقش اصحاب رسانه در پویایی هر جامعه ای غیر قابل انکار است

من شخصاً معتقدم که در تمامی جلسات شورا و فرایند تصمیم گیری ها اصحاب رسانه باید حضور داشته باشند/ نامه به مهندس پیرامون بدون هماهنگی اعضای شورای شهر نوشته شده است/ انتخابات شورا یاری ها یکی از مواردی بود که استارت آن در خوزستان از شورای شهر مسجدسلیمان زده شد/ به اعتقاد من در ارتباط با زمین های ارتش ابهاماتی وجود دارد.

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- محمدرضا زمانپور عضو شورای شهر مسجدسلیمان در گفتگو با سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان گفت: من ادعا نمی کنم که عملکرد شورای شهر مسجدسلیمان طی این ۸ ماه عالی بوده که قطعاً کاستی هایی نیز وجود داشته است. وی گفت: موفقیت شورا در گرو همکاری مردم و مسئولین است و همه باید تلاش کنند تا مشکلات شهرستان را به حداقل برسانند.

عضو شورای شهر مسجدسلیمان گفت: یکی از مشکلات عمده شهر نارسایی ها و کمبودهایی است که در آسفالت خیابان ها وجود دارد که پیرو فعالیت های عمرانی شورای شهر و شهرداری مسجدسلیمان در راستای خدمت گزاری به همشهریان عزیز، عملیات روکش و ترمیم بعضی از معابر سطح شهر مثل جاده هشت بنگله، جاده چهاربیشه، قسمتی از جاده پشت برج و… آسفالت شده و انشالله به مرور دیگر مناطق شهر نیز آسفالت خواهد شد.

عضو شورای شهر مسجدسلیمان در ادامه سخنان خود در ارتباط با نامه رییس شورای شهر به مهندس پیرامون گفت: متاسفانه این نامه بدون هماهنگی اعضای شورای شهر نوشته شده است و بنده به هیچ و جه از نوشتن این نامه خبر نداشته ام و اعتراض شدید خود را در صحن علنی شورا اعلام کردم و در همین جا از همه کسانی که به نوعی در این رابطه آزرده شده اند عذر خواهی می کنم.

به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان زمانپور در ارتباط با بحث شورا یاری ها گفتند: انتخابات شورا یاری ها یکی از مواردی بود که استارت آن در خوزستان از شورای شهر مسجدسلیمان و در منطقه کوی شهید لرستانی زده شد و پس از آن نیز در یکی از مناطق اهواز این کار انجام شده است. وی ادامه داد: مقرر گردید به همراه دیگر دوستان محترم شورا با برنامه ریزی هایی که خواهد شد به مرور این انتخابات در دیگر محلات مسجدسلیمان نیز برگزار شود.

رییس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر مسجدسلیمان در ادامه سخنان خود گفت: یکی از دغدغه های شهروندان ایجاد ارتباط بین شورای شهر و مدیریت شهرداری با مردم بوده است که تصمیم گرفتیم اعضای شورای شهر به همراه شهردار با حضور در محلات و نشست صمیمی با مردم پای صحبت های آنان نشسته و مشکلات را اولویت بندی و حل کنیم که به لطف پروردگار در اولین اقدام با حضور در محله قدیمی کلگه علاوه بر بازدید میدانی از این منطقه، در نشستی صمیمی با مردم پای درد دل های اهالی نشسته و خواسته های آنان را شنیدیم که امیدواریم با برنامه ریزی هایی که انجام خواهد شد مشکلات این منطقه مرتفع و یا به حداقل برسد و انشالله این بازدیدها در دیگر مناطق شهرستان نیز ادامه خواهد داشت.

زمانپور در بخش دیگری از سخنان خود در ارتباط با زمین های ارتش گفت: تماس های بسیاری با من گرفته شده است. به اعتقاد من در ارتباط با زمین های ارتش ابهاماتی وجود دارد که پس از کار کارشناسی و بررسی هایی که انجام خواهد شد نتیجه آن در مصاحبه ای به سمع همشهریان خواهد رسید.

زمانپور در پایان سخنان خود در پاسخ به سؤال خبرنگار سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان که از او پرسید چرا برخلاف تمامی شهرها جلسات شورای شهر مسجدسلیمان بدون حضور اصحاب رسانه برگزار می شود گفت: به اعتقاد من نقش اصحاب رسانه در پویایی هر جامعه ای غیر قابل انکار است و این روزها هم با تولد رسانه های اینترنتی در شهرستان بحمدالله دسترسی مخاطبین به اطلاعات سریع تر و وسیع تر شده است. من شخصاً معتقدم که در تمامی جلسات شورا و فرایند تصمیم گیری ها اصحاب رسانه باید حضور داشته باشند،البته با تلاش هایی که انجام شده است زمینه حضور اصحاب رسانه در جلسات فراهم شده و طی یکی دو روز آینده به رأی گذاشته خواهد شد اما این که چرا تا به امروز این اتفاق نیفتاده است را بهتر است دوستان مخالف با حضور اصحاب رسانه در جلسات شورای شهر پاسخ بدهند.

درباره نویسنده

8582مطلب نوشته است .

۲۹ Comments on “محمدرضا زمانپور در گفتگو با سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان: نقش اصحاب رسانه در پویایی هر جامعه ای غیر قابل انکار است”

 • محمد wrote on ۲۷ اردیبهشت, ۱۳۹۳, ۱۰:۴۲

  خب تا یکی دو روز اینده
  اقا من تا یک ماه دیگه صبر میکنم ببینم نتیجه جلسه برای حضور خبرنگارها چی میشه
  بعدشم این وضعیتی نیست که شما برا جاده هشت بنگله درست کردین دو ماه مردم اینقد خاک خوردن که….

 • مرتضي طاهري wrote on ۲۷ اردیبهشت, ۱۳۹۳, ۱۰:۵۴

  درود بر آقای زمانپور عزیز در ارتباط با زمین های ارتش حرف های زیادی شنیده می شود لطفا با دقت و ظرافت پیگیری شود.

 • پيمان فرجي wrote on ۲۷ اردیبهشت, ۱۳۹۳, ۱۱:۰۴

  یه مدتی خبری زت نبید بازم کوله شو کردی مهندس زمانپور. دست مریزاد.

 • خسروي wrote on ۲۷ اردیبهشت, ۱۳۹۳, ۱۱:۲۹

  بازم زمانپور نمی دونم بقیه اونجا نشستند چکار می کنند. بعضی ها همین که که اسم شورا سرشونه راضی هستند بدون آن که بخوان کسی ازشون ناراحت بشه. .. واقعا بعضی از اعضای شورا تا قبل از این وارد شورا بشن چه دبدبه و کبکبه ای داشتن اما راس میگن گذر زمان خیلی چیزا رو ثابت می کنه. خداییش من بهت رای ندادم آقای زمانپور اما والله به خاطر فعالیتی که ازت دیدم اگه همینجور ادامه پیدا کنه دور آینده حتما برات تلاش می کنم. یا علی

 • ميلاد رستمي wrote on ۲۷ اردیبهشت, ۱۳۹۳, ۱۱:۵۴

  با سلام. جناب آقای زمانپور لطفا کمی بر رنگ امیزی جداول نظارت داشته باشید و بگویید بیشتر سلیقه نشان بدهند.

 • افشار wrote on ۲۷ اردیبهشت, ۱۳۹۳, ۱۱:۵۹

  آقای زمانپور خواهش می کنم به حسابرسی ها بیشتر توجه شود… هر کسی ذره ای از حقوق مردم و اموال بیت المال کوتاه بیاید هم در این دنیا باید پاسخ بدهد و هم در دنیای دیگر…

 • عليرضا wrote on ۲۷ اردیبهشت, ۱۳۹۳, ۱۴:۰۵

  آقای زمانپور خدا خیرت بدهد واقعا آتیش زدند به زمین ها ، زمین ورک شاپ، دبیرستان، خوابگاه از این زمین ها می توانستند استفاده های زیادی ببرند اما متاسفانه مسئولین غفلت کردند.

 • عليرضا wrote on ۲۷ اردیبهشت, ۱۳۹۳, ۱۴:۴۹

  آقا من نمی دونم آیا رییس شورا این حق را دارد بدون مشورت دیگر اعضا از این کارها بکند؟

 • حسین wrote on ۲۷ اردیبهشت, ۱۳۹۳, ۱۹:۳۱

  اقای زمانپور ودیگر اعضاء دیگر بسه از این همه……………………..
  موضوع سوء استفاده یک عده ای قلیل در شهر وبه تاراج بردن اموال خیلی وقت هاست توی سایت ها سروصدا به پا کرده اما کو گوشه شنوا………….

 • احمدي wrote on ۲۸ اردیبهشت, ۱۳۹۳, ۱۰:۲۶

  آقای زمانپور شما به عنوان نماینده این مردم و تمام کسانی که به شما رای داده و نداده اند وظیفه دارید وضعیت زمین های ارتش را پیگیری کنید. یا علی بگو و بروید جلو . همه پشتتیم. از آقای مرادی عزیز هم بسیار سپاسگزاریم حرف ندارید.

 • احمدي wrote on ۲۸ اردیبهشت, ۱۳۹۳, ۱۰:۲۸

  مسئولین همت کنند خیلی چیزها روشن میشه

 • غلام wrote on ۲۸ اردیبهشت, ۱۳۹۳, ۱۰:۵۱

  اقای زمانپور ودیگر اعضاء محترم شوراشما بجای اینکه حسابرسی شهرداری رو جزء اهم کارهایتان قرار دهیدبدون هم اندیشی رفتید سراغ شرکت نفت.اقای زمانپور با احترام به همگی پرسنل زحمت کش شهرداری به خدای سبحان قسم در امد عده ای قلیل که حتی شمارش انان به اندازه انگشتان دست نیست از مدیران و کارکنان مدیران نفت بیشتر.یاعلی بگویید واین موضوع به این مهمی رو تا پای جون پیگیری کنید

 • علی wrote on ۲۸ اردیبهشت, ۱۳۹۳, ۱۱:۰۱

  درود برصابر
  به قول معروف میگه جانا سخن از دل ما می گوی
  اقای زمانپور عزیز یکی از اشکالات مهم شهرداری توی همین قسمت …. است چون واقعا ضوابط خاصی حکمفرما نیست….

 • علیرضا wrote on ۲۸ اردیبهشت, ۱۳۹۳, ۱۱:۰۷

  اقای زمانپور شما میخواهید با ابهامات موجود در پرونده زمین های ارتش اتمام حجت نمایید
  مگر توانشو داری؟ افرادی که در این پرونده نقش مهم و کلیدی بازی کردند را همه میشناسند….

 • اقای خاص wrote on ۲۸ اردیبهشت, ۱۳۹۳, ۱۱:۲۵

  اقای زمانپور همه میدانند مطرح کردن ابهامات موجود در زمین های ارتش برای تغییر نگاه مردم بخاطر هجمه های بوجود امده در این چندروزه اخیر به شورا میباشد.
  جنابعالی هم داری یک اشتباه بزرگ تاریخی دیگری مرتکب میشوی…..
  …………..
  دو نفر از کارکنان شهرداری که بیشترین اعتراضات مردمی را در کارنامه خود بهمراه دارند نقش اساسی در به وجود آمدن مشکلات مطرح شده که شما پیگیر آن هستید دارند
  حالا اقای زیرک خودت حدس بزن…

 • ياسين wrote on ۲۸ اردیبهشت, ۱۳۹۳, ۱۱:۳۵

  زمین های ارتش میراث تاریخی این شهر بودند که متاسفانه با بی توجهی مسئولین به فنا رفت. آقای زمانپورر عزیز فرمودید ابهاماتی وجود دارد شیر مادرت حلالت که بالخره یک نفر پیدا شد و حداقل قبوالکرد یک ابهاماتی وجود دارد. زمانپور جان پرونده این زمین ها با شهرداری، تبدیل وضعیت و … را از اول باید توسط افراد خبره بازنگری کرد… همین

 • محمد wrote on ۲۸ اردیبهشت, ۱۳۹۳, ۱۱:۳۸

  میگم به جز زمانپور دیگه کسی تو شورا وجود نداره…بقیه چرا وارد قضیه ای به این مهمی نمیشن… حالا میبینی 6 ماه قبل از انتخابات می یان و….

 • محمد wrote on ۲۸ اردیبهشت, ۱۳۹۳, ۱۱:۳۹

  اقای زمانپور عزیز
  مدتی که برای کاری به شهرداری امدم از نزدیک دیدم تداخل کاری بسیاری در شهرداری وجود دارد…
  سردرگمی فاحشی در میان ارباب رجوع دیدم، بیشترمراجعات به خاطر اضافه مساحت، تخلفات ساختمانی، استخدام، مصالح ساختمانی، امده بودند. پاسخ های داد شده به مردم بیشتر مشکل سازه بوده تا حل مشکل،.عده ی نامه بدست از یک منطقه دیگر شهرداری برای امضاء امده بودند
  خلاصه سرت را به درد نیاورم مشکلات زیادی را حس کردم که لازم دانسته از طریق همین سایت به شما اغلام نمایم دراولین فرصت نیزخدمتتان خواهم رسید.

 • شهروند wrote on ۲۸ اردیبهشت, ۱۳۹۳, ۱۴:۴۵

  آقای زمانپور فرد بی سوادی بانام مستعار((( شکیب ))) شهر رابه تاراج داد زمین های نمره 2 نابود کردآیا این فرد شایسته در…میباشد؟

 • داوود wrote on ۲۸ اردیبهشت, ۱۳۹۳, ۱۵:۰۵

  اقای زمانپور عزیزودیگر اعضاء محترم شورا
  به خدای که همه ما ان را می پرستیم
  چاله وچوله های شهرداری بیشتر از دست اندازهای شهر میباشد.یک فکری به حال این اقایون………بکنید.مردم رو به ……………کشیدند

 • نوید wrote on ۲۸ اردیبهشت, ۱۳۹۳, ۱۸:۰۲

  اقا زمانپور کم کم دارید وارد دومین سال شورا میشوید ودر یک چشم برهم زدن چهارسال دوران خدمتتان به پایان می رسدانموقع حسرت فرصت های از دست رفته رو خواهید خورد.
  مشکلات زیادی ساختار اداری شهرداری دارد.از نحوه استخدام ،جذب نیرو بگیر تا نحو خدمت رسانی به مردم.
  نحوه بکارگیری از توان کارکنان چیدمان بسیار غیرکارشناسی است از فردی که حتی توان مدیریت شهرداری رو دارد هیچ استفاده ی نمیشود اما برعکس از فردی که نه سواد درست حسابی وتوانی در مدیریت حتی یک نیرو رو دارد استفاده میشود.قصد دخالتی هم ندارم اما دل مثل شما ودیگر اعضاء محترم شهر برای شهرم میسوزد.
  خواهشا” مسائل طایفه گری رو وارد کارهایتان نکنید واز توان تمامی افراد شایسته استفاده شود حتی اگر باهمم اختلاف نظر یا سلیقه باشد. هدف تنها خدمت صادقانه باشدودیگر هیچ…
  در پایان اگر در خصوص زمین های ارتش تشخیص دادید افرادی منافع شخصی خود رو ترجیع دادند به منافع شهر،بیدرنگ برخورد نمایید.باتشکر

 • ناصری wrote on ۲۸ اردیبهشت, ۱۳۹۳, ۱۸:۰۸

  اقا نوید مطمئن باش افرادی هستند که منافع شخصی خودرو به منافع شهر ترجیح میدهند.شکی هم دران نیست و شورا جزء شعار کاری دیگری بلد نیست که انجام دهد. و با افراد خاطی که همگی انها رو مشناسند برخوردی نمیکنند.
  شاید ازخودت بپرسی چرا؟
  چون فردا باید پاسخگو …. باشند.و هزینه سنگینی در این خصوص باید بپردازند.

 • پروین wrote on ۲۸ اردیبهشت, ۱۳۹۳, ۱۸:۱۲

  شورا هرگز وارد چنین بازی نخواهد شد.این هم یک بازی سیاسی دیگریست برای تنویر افکار عمومی

 • زمانی wrote on ۲۸ اردیبهشت, ۱۳۹۳, ۱۸:۱۵

  نوشدارو پس از مرگ سهراب
  حالا که ویران کردند تازه از خواب بیدار شدند و میگویند ابهاماتی در پرونده زمین های ارتش وجود دارد
  حالا اقایون شورا شما برای تنویر افکار عمومی چه چیزی برای گفتن دارید

 • بهرامي wrote on ۲۸ اردیبهشت, ۱۳۹۳, ۲۲:۱۱

  آقای زمانپور عزیز حقیقتا از سر نتزسی که داری خیلی خوشم می یاد. ای کاش دیگران هم جسارت شما را داشتند…

 • مددي wrote on ۲۸ اردیبهشت, ۱۳۹۳, ۲۲:۱۲

  انصافا خیلی مردی زمانپور.

 • فتاحي wrote on ۲۸ اردیبهشت, ۱۳۹۳, ۲۲:۱۷

  خانم پروین! شورا وارد چه بازی نمی شه؟… دفاع از حقوق مردم شده بازی، دفاع از اموال بیت المال شده بازی، نه با این چیزا نمی تونید جلو این موجی که برا کوتاه کردن دست بعضی دلال ها تو شهر بوجود آمده را بگیرید…

 • انصاري wrote on ۲۸ اردیبهشت, ۱۳۹۳, ۲۲:۲۱

  بنازمت مرادی جان… واقعا کارت 20 خواب و خوراک رو از بعضی ها گرفتی. خدا یار و یاورت باشه انشالله…

 • m.i.s wrote on ۳۱ اردیبهشت, ۱۳۹۳, ۶:۳۵

  معتقدم.اگر کاری میشه همه شورا تو اون سهیمند. مطمئنا تا الان که هیچ اقدام مثبتی از طرف شورا صورت نپذیرفته. فقط عده ای میان میگن در حد حرف اینجوری بوده بقیه هم که یا میگن مابودیم یا نبودیم. اخه بنده خدا ها بعضیاشون واقعا حق دارن چون تخصصی ندارند. مشکل ماییم که همیشه تابع تبلیغاتیم و درست انتخاب نمیکنیم. امیدوارم در انتخابهای بعدیمون موفق باشیم. و چشم بسته انتخاب نکنیم. باز هم میگم اگه شورا کار خوبی انجام داد مال همه است و اگه خوب نبود هم باز مال همه است. پس شورای محترم .حواستون جمع باشه اگه کارها خوب پیش نره دور بعد مردم به هیچکدام رای نمیدن چه خوب و چه بد چون شورا یعنی همه.

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی