مظلومی: پیشنهاد مالی‌ام به نفت مسجدسليمان بالا نیست

سرمربی فصل گذشته تیم مس کرمان معتقد است مسئولان باشگاه نفت مسجدسلیمان باید زودتر سرمربی‌شان را مشخص کنند. پرویز مظلومی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در خصوص وضعیت مذاکراتش با مسئولان باشگاه نفت مسجدسلیمان اظهار داشت: صحبت‌هایی که تا به الان لازم بوده را داشته‌ایم و من برنامه‌هایم را به باشگاه نفت مسجدسلیمان داده‌ام. اکنون دیگر آن ها هستند که تصمیم می‌گیرند و باید ببینیم شرایط چگونه پیش می‌رود. به گزارش سايت خبري باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان وی با تکذیب این خبر که درخواست مالی‌اش از مسئولان باشگاه نفت مسجدسلیمان بالا بوده است، گفت: برخلاف آنچه گفته می‌شود، من از مسئولان باشگاه نفت مسجد سلیمان درخواست دستمزدی معمولی داشته‌ام و پیشنهاد مالی‌ام بالا نیست. حتی به مسجدسلیمان رفته‌ام و امکانات و ورزشگاه نفتی‌ها را هم دیده‌ام و از این لحاظ مشکلی وجود ندارد.

سرمربی پیشین تیم فوتبال استقلال در واکنش به اینکه با ماندن مرفاوی در صبا شانسش برای هدایت تیم نفت بیشتر شده است، عنوان کرد: مسئولان باشگاه نفت مسجدسلیمان گزینه‌های دیگری هم مدنظر دارند و با چند مربی دیگر هم صحبت کرده‌اند. بعد از دو سه جلسه‌ای هم که من با آنها داشتم همه صحبت‌ها را انجام دادیم و اکنون باید ببینیم چه تصمیمی می‌گیرند. من در این خصوص عجله‌ای ندارم و مسئولان باشگاه نفت هستند که در نهایت تصمیم اصلی را خواهند گرفت.

«فکر نمی‌کنید دیر انتخاب شدن سرمربی نفت مسجدسلیمان فرصت را از دو طرف بگیرد؟»، مظلومی در پاسخ به این سؤال گفت: این مسئله‌ای است که به مسئولان باشگاه نفت مربوط می‌شود اما فکر می‌کنم هرچه زودتر مربی مشخص شود به سود سرمربی این تیم و باشگاه نفت خواهد بود.

درباره نویسنده

7895مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2019 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی