باقري‌نيا: تمرينات نفت از فردا (شنبه) آغاز مي‌شود

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان- مجيد باقري‌نيا در مورد وضعيت تيم نفت مسجد سليمان گفت: تمرينات تيم ما از فردا آغاز مي‌شود و بازيکنان جديدي را هم که جذب کنيم به مرور به تيم اضافه خواهند شد. من فهرست بازيکنان مورد نظرم را روز دوشنبه به باشگاه داده‌ام.

به گزارش سايت خبري باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان وي ادامه داد: پيش از شروع فصل سه اردوي آماده سازي در شهرهاي بروجرد، سرعين و تهران برگزار خواهيم کرد. اردوي تهران بيشتر اختصاص به بازي‌هاي دوستانه و تدارکاتي پيش از فصل خواهد داشت.

سرمربي نفت مسجد سليمان در مورد فهرست بازيکنان مورد نظرش گفت: 7 بازيکن ليگ برتري مي‌توانيم جذب کنيم و 9 بازيکن هم از فصل گذشته را در تيم حفظ خواهيم کرد. بقيه بازيکنان را هم از ليگ دسته اول و بازيکنان زير 23 سال جذب خواهيم کرد. دو بازيکن فصل گذشته ما هم زير 23 سال هستند. تلاش مي‌کنيم تيم را با بازيکنان جوان و با تجربه جمع کنيم.

باقري‌نيا در مورد کادر فني فصل آينده نفت مسجد سليمان گفت: همچنان در تلاش هستم که مکوندي را براي همکاري با تيم راضي کنم. در حال حاضر فرشاد بختياري‌زاده مربي دروازه‌بان‌هاي ماست، احمد جمالي‌پور مربي بدنساز، آرتا من‌حاجي مربي و آناليزور تيم نفت مسجد سليمان هستند.

درباره نویسنده

7413مطلب نوشته است .

One Comment on “باقري‌نيا: تمرينات نفت از فردا (شنبه) آغاز مي‌شود”

  • پوریا wrote on ۱۶ خرداد, ۱۳۹۳, ۱۸:۲۱

    سلام
    اقای باقری نیا لطفا تمام تلشتون را بکنید که اقای مکوندی را برگردانید.

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2019 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی